GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-08-2021 12:44   Güncelleme : 01-09-2021 15:46

Kocasinan’dan yatırım fırsatı

Kocasinan Belediyesi, 31 Ağustos Salı günü düzenlecek ihale ile yüzde 20 peşin ve 10 ay taksit seçeneği ile ilçenin farklı noktalarında bulunan 16 adet konut arsasını satışa sunacak. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan’a yatırım yapan herkesin kazançlı çıkacağını vurguladı.

Kocasinan’dan yatırım fırsatı

Yeni Kocasinan için ilçede büyük bir değişim, yenilik ve gelişim yaşandığına dikkat çeken Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan’a yatırım yapan herkesin kazançlı çıkacağını söyledi. Yapılan yatırımlarla Kocasinan’ın cazibesini, imajını ve prestijini artırmaya yönelik birçok önemli projeyi hayata geçirdiklerini belirten Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediyesi olarak vatandaşın huzurunu ve refah seviyesini yükseltmek için çalıştıklarına değinerek, “İhalelerden elde ettiğimiz gelir Kocasinan sakinlerinin yaşam kalitesinin artmasına vesile olacaktır. Hem Kocasinan sakinlerine hem de taşınmazı alan vatandaşlarımıza şimdiden hayırlı uğurlu olsun diyorum” şeklinde konuştu.
Erkilet Generalemir Mahallesi’nde 4 adet konut alanı, Esentepe Mahallesi’nde 4 adet konut alanı, Şeker, Ertuğrulgazi ve Pervane Mahallesi’nde 2’şer adet konut alanı, Yıldızevler ve Erkilet Mahallesi’nde 1’er adet konut alanı olmak üzere toplam 16 taşınmaz satılacak. Taşınmazların ihalesi 31 Ağustos Salı Günü saat 14.00'de başlayacak.
Öte yandan ihaleye katılmak isteyen vatandaşlar ihalelerle ilgili şartname ve ekleri Emlak Müdürlüğü'nden temin edinilebilecek. Ayrıca 0(352) 222 70 00 numaralı telefondan ayrıntılı bilgi alınabilecek..