GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-08-2020 12:41   Güncelleme : 07-08-2020 12:52

KTB Başkanı Bağlamış salgınla mücadeleye devam ettiklerini açıkladı

Kayseri Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Bağlamış, pandemi sürecinde kurallara uyma noktasında kolluk kuvvetleriyle birlikte denetimler gerçekleştirdi.

KTB Başkanı Bağlamış salgınla mücadeleye devam ettiklerini açıkladı

Kolluk kuvvetleri ile birlikte Covid-19 tedbirleri kapsamında denetleme yapan Kayseri Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Bağlamış Karpuzatan bölgesindeki esnafları ziyaret ederek, sosyal mesafe hijyen ve maske kurallarını hatırlattı. 

Denetimler sırasında kurallara uyulduğunu belirten ve Karpuzatan bölgesi esnafını tek tek gezen Başkan Recep Bağlamış, “İçişleri bakanlığımızın genelgesiyle Kayseri valiliğimizin görevlendirmesiyle bugün Karpuzatan bölgesini Covid - 19’la mücadele tedbirleri kapsamında kontrole çıktık. Özellikle Tarım il müdürlüğü yetkililerimize Karpuzatan bölgemizin girişinde aldıkları tedbirler kapsamında teşekkür ederim. Tüm üreticilerimizi dolaştık kendileri Covid - 19’la ilgili bütün tedbirleri almış durumdalar. Özellikle işyerlerine girişlerde ateş ölçümü ve maske kontrolü yapılıyor. Bugün ki yapmış olduğumuz denetim bizleri çok mutlu etti gördük ki işletmelerimiz ve çalışanlarımız Covid - 19’la ilgili duyarlı bir şekilde çalışmaktadırlar. Bizde bu süreçle ilgili önümüzdeki dönem de Ticaret Borsası olarak tedbir anlamında ne gerekiyorsa yapacağız” dedi.

Başkan Recep Bağlamış esnaflara gerekli bilgi, maske ve dezenfekten desteklerinin de olduğunu hatırlatarak, “Bu desteklerimiz giderek artacaktır” dedi.  Esnaflarla sohbet eden Başkan Bağlamış çalışmalar hakkında bilgiler alarak, tek tek esnafları gezdi ve gerekli denetimleri yaptı.