SPOR
Giriş Tarihi : 12-10-2020 20:03   Güncelleme : 12-10-2020 20:03

Localara 275 kişi girecek

Hes Kablo Kayserispor’un iç saha maçlarında localarda 275 kişi olacak. Kayserispor eski Asbaşkanı Mustafa Tokgöz, taraftara jest yaptı.

Localara 275 kişi girecek

Hes Kablo Kayserispor’un iç saha maçlarında tribüne alınacak seyirci sayısı belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Süper Lig maçlarında locaların kapasitesinin yarısı kadar seyirci alınması yönündeki kararı üzerine Kayseri Kadir Has stadına kaç seyirci alınacağı belli oldu.

Kayseri Kadir Has Stadı’nda bulunan 51 locaya 550 olan kapasitesinin yarısı kadar, 275 seyirci alınacak. Bu çerçevede Hes Kablo Kayserispor ile Sivasspor arasında ligin 5.haftasında Kadir Has Stadı’nda oynanacak müsabakayı iki kulüp yöneticileri, basın mensupları, stat görevlileri haricinde 275 kişi locadan izleyebilecek.

Eski yöneticiden jest
Hes kablo Kayserispor eski Asbaşkanı Mustafa Tokgöz, bu haftadan itibaren her iç saha maçında locasında 5 Kayserispor taraftarı misafir edeceğini duyurdu. Sosyal paylaşım sitesindeki hesabından açıklama yapan eski yönetici Mustafa Tokgöz, "Sosyal paylaşım sitesindeki hesabından açıklama yapan Hes Kablo Kayserispor eski Asbaşkanı Mustafa Tokgöz, "Kayserispor’umuzun maçları artık seyircili oynanacak. Her hafta 5 taraftarımızın özlemini giderebilmek için onları locamda misafir etmek istiyorum. Eski günlerdeki gibi coşkusuyla üzüntüsüyle hep birlikte" cümleleri kurdu.

Tokat gibi yanıt
Eski Asbaşkan Mustafa Tokgöz, kendisi ile ilgili yazı kaleme alan bir gazeteciye twitter üzerinden yanıt verdi. Mustafa Tokgöz, son paylaşımında "Ne bekliyordunuz? Kayserispor’a düşman olmamı mı? Onun bunun arkasından atmamı mı? Keşke oradan ayrılan her yönetici düşman olmak yerine böyle derinden bağlı kalabilse! Benim Kayserispor sevgimden rahatsız olanlar kendini ve samimiyetini sorgulasın! Adam olmak suç olmaz" cümleleri ile zehir zemberek bir paylaşım yaptı.