SİYASET
Giriş Tarihi : 21-07-2021 12:28   Güncelleme : 21-07-2021 12:28

Mahmut Tursun'dan Siyasilere Sert Gönderme !

Etv Kayseri Haber Müdürü Tursun, hem iktidar hem de muhalefetin suskunluğuna dikkat çeken bir köşe yazarak, ''suskunluktaki bu ittifak kardeşliği (!) ne anlam ifade ediyor?'' dedi..

Mahmut Tursun'dan Siyasilere Sert Gönderme !

Kayseri'nin yeni dijital yüzü Etv Kayseri'nin Haber Müdürü ve TRKayseri Köşe yazarı Mahmut Tursunwww.TRKayseri.com'da yazdığı köşe yazısında yerel siyasileri eleştirdi. Usta gazeteci Tursun, hem iktidar hem de muhalefetin suskunluğuna dikkat çeken yazısında, ''suskunluktaki bu ittifak kardeşliği (!) ne anlam ifade ediyor?'' dedi.

TURSUN'DAN VERYANSIN!:
''Siyaset, Cesaret İster!'' başlıklı köşe yazısında ''Ballı Villa Olayı'' ve Melikgazi Belediyesi'nin 7 Milyon Lira'lık Selçuklu Anıtı'na dikkat çeken Etv Kayseri Haber Müdürü Mahmut Tursun, hem Kulis Gazetesi'nde yer alan hemde www.TRKayseri.com internet sitesinde yayımlanan köşe yazısında, ilginç ifadeler kullandı. Yerel siyasetçilerin adeta sustuğunu ve yapılan olayları eleştirmediğine dikkat çeken Tursun, ''Şehrimizin dijital yüzü ETv Kayseri ekranlarında her fırsatta dile getirdiğimiz, kamu vicdanını yaralayan, toplum nezdinde izahata muhtaç ne kadar konu varsa "iktidarı-muhalefetiyle" tüm siyasiler "derin" bir sessizlik içinde. Neden? Suskunluktaki bu ittifak kardeşliği (!) ne anlam ifade ediyor Toplumun menfaatine olacak konularda "konuşması gerekenlerin sustuğu" bir tabloyu nasıl adlandırmalıyız?'' cümlelerine yer verdiği köşesinde oldukça dikakt çeken ifadelerde kullandı.

SESSİZ ORKESTRA:
Tüm siyasilerin susmasını ''Sessiz orkestra'' olarak nitelendiren ve konuya ''İşvereninden aldığı 2 bin 825 liralık asgari ücret ile hayatta kalmaya çalışan yurdum insanına; "Hakk'tan, adaletten, eşitlikten uzak" bu sessiz orkestra mı (!) derman olacak?'' ifadelerine de yer veren Mahmut Tursun'un köşesinin tamamını okumak için linki tıklayınız..