GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-12-2020 09:34   Güncelleme : 21-12-2020 10:09

Maraşlı dizisi ne zaman başlıyor - Maraşlı dizisi konusu ve oyuncu kadrosu

Merakla beklenen Maraşlı dizisi ATV ekranlarında yerini almak için geri sayım başladı. Başrollerinde Alina Boz ve Burak Denizin yer aldığı Maraşlı, dizisinin başlama tarihi ve oyuncu kadrosunda kimler olduğu en çok merak edilen konular arasında.

Maraşlı dizisi ne zaman başlıyor - Maraşlı dizisi konusu ve oyuncu kadrosu

Çekimlerine başlanılan ve ATV'de yayınlanacak olan Maraşlı Dizisi'nin yayın tarihi belli oldu. Başrollerinde Burak Deniz'in yer alacağı dizinin konusu ve yayın tarihi de netleşti.

2021 Yılıyla birlikte ekranlara gelecek olan dizilere bir yenisinin daha çekimlerine başlanıldı. Yapımcılığını TIMS&B Productions üstlendiği, yönetmeliğini Ahmet Sarıgün'ün yaptığı, senaryosunu Ethem Özışık'ın kaleme aldığı Maraşlı Dizisi'nin Ocak ayından sonra ekranlara geleceği bilgisine ulaşıldı. Başrollerinde Alina Boz ve Burak Deniz’in yer aldığı dizide, Kahramanmaraşlı bir gencin etrafında dönen olaylar konu ediliyor. Aksiyon dolu bölümlerle izleyicinin beğenisine sunulacak olan dizinin ilk fragmanı yayınlandıktan sonra sosyal medya da ilgi odağı oldu.

MARAŞLI'NIN KONUSU:
Özel kuvvetlerden ayrılmış eski asker olan Maraşlı(Burak Deniz), açtığı sahaf dükkânıyla hayatını sürdürmek istemektedir. Gözü pek, adaletli ve kendi bildiği yollardan giden Maraşlı, dönüm noktasını kızının vurulmasıyla yaşamaktadır. Tek amacı hasta olan kızını hayata döndürmek olan Maraşlı, kızına yaşatılanları unutamamaktadır. Bir gün sahaf dükkânına gelen Mahur (Alina Boz) hayatını tamamen değiştirir. İstemeden bir olaya karışan Maraşlı, Mahur’un hayatını kurtarır. Ve o günden sonra hayatları birbirine bağlanacaktır.

MARAŞLI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?
ATV ekranlarında izleyicilerle buluşacak olan Maraşlı dizisinin 2021 yılının Ocak ayı sonu ile Şubat ayı başı gibi ekranlara gelmesi planlanıyor. Pandemi nedeniyle sürenin ileriye kayabilme olasılığı nedeniyle henüz yayın tarih net olarak açıklanmadı.

MARAŞLI DİZİSİ OYUNCULARI KİMLERDİR?
Reytinglerde oldukça iddialı bir yerde olmayı amaçlayan dizinin konusu kadar oyuncu kadrosu da dikkat çekiyor. Başrollerinde Burak Deniz ve Alina Boz'un bulunduğu dizide Kerem Atabeyoğlu, Rojda Demirer, Saygın Soysal, Cemil Büyükdöğerli, Melis İşiten, Cihan Yenici, Neslihan Acar, Sinem Akyol, Türkü Su Demirel, Gizem Kala ve Bedriye Rosa Çelik gibi isimler yer alıyor.