GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-02-2021 15:16   Güncelleme : 23-02-2021 09:20

Maraşlı Nevzat Kimdir? Maraşlı dizisi Nevzat karakteri Özgür Koç Kimdir? Oynadığı Diziler Nelerdir?

Maraşlı Nevzat kimdir? Maraş dizisi Nevzat, karakterine hayat veren Özgür Koç Kim, Oynadığı Diziler Nelerdir? Maraşlı dizisinde Nevrat? ATV ekranlarında yayınlanan sevilen dizi Maraşlı, reytinglerde iyi bir performans elde ederken Özgür Koç karakteri dikkat çekti. ATV izleyicileri ise, Maraşlı dizisi Ömer Koç kaç yaşındadır, nerelidir şeklinde sorularını aratmaya başladı.

Maraşlı Nevzat Kimdir? Maraşlı dizisi Nevzat karakteri Özgür Koç Kimdir? Oynadığı Diziler Nelerdir?

Gerek senaryosun gerekse oyuncuların performansıyla büyük beğeni toplayan Maraşlı Dizisi, yayınlandığı her bölümüyle reytingleri alt üt ederken, dizinin karakterleri de büyük ilgi uyandırmaya başladı.

Yapımcılığını Tims ve B yapımın üstlendiği ve oyuncu kadrosunda Burak Deniz, Alina Boz, Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Cemil Büyükdöğerli, Rojda Demirer, Melis İşiten, Cihan Yenici ve Bedriye Rosa Çelik'in yer aldığı dizi, ATV ekranlarında her hafta ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Dizi her Pazartesi sevenleriyle buluşmaya devam ediyor.

Özgür Koç Kimdir?
Mahur’un babası rolündeki Ömer Tokgöz aynı zamanda Aziz Türkel’inde eski iş ortağıdır. Dizinin öyküsüne göre, Maraşlı Ömer yani Ömer Tokgöz bir trafik kazasında ölmüştür. Savaş, Mahur’a Babasına eski ortağı Ömer’in nasıl öldüğünü sormasını söylüyor.
Maraşlı dizisi Ömer Macit Taştan Kimdir?
Dizide Nevzat karakterine hayat veren Özgür Koç karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Ömer Koç’tur. Koç Neslihan Uzer ve Yaprak Atış Manajerlik Ajansına bağlı olarak çalışmaktadır. Başarılı oyuncu daha önce birçok dizide roller almıştır. Rol aldığı diziler;

Oynadığı Diziler:
Arka Sokaklar
Şevkat Yerimdar
Baba Mirası 
Yasak Elma
Kırmızı Oda
Maraşlı

Maraşlı Hangi Diziden Uyarlandı?
Maraşlı Tims ve B yapım’ın orijinal hikâyesi olup senaryo ekibi tarafından yazılmıştır. Maraşlı dizisi uyarlama bir dizi değildir.