GÜNCEL
Giriş Tarihi : 31-12-2020 19:54   Güncelleme : 02-01-2021 21:41

Masumlar Apartmanı 17.Bölüm fragmanı yayımlandı mı

Masumlar Apartmanı son bölümüyle nefesleri kesti. Final sahnesiyle ekranlara kilitleyen dizi, biter bitmez sevenleri tarafından yeni fragman araştırılmaya başlandı.

Masumlar Apartmanı 17.Bölüm fragmanı yayımlandı mı

Sevilen dizi Masumlar Apartmanı 16. Bölümüyle izleyicilerini ekrana kilitledi. Masumlar Apartmanı sevenleri dizinin 16. Bölümü biter bitmez yeni bölüm fragmanını aramaya başladı.

TRT'nin sevilen dizilerinden Masumlar Apartmanı, Salı günü 16. Bölümüyle izleyicilerle buluştu. İzleyicileri ekrana kilitleyen Masumlar Apartmanı, yine reytingleri alt üst etti. OGM Medya yapımı, yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı ve Çiğdem Bozali'ın yaptığı, Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi romanından uyarlanan dizinin başrollerinde Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar ve Farah Zeynep Abdullah gibi oyunculuğuyla gündeme oturmuş isimler yer alıyor. 
Geçmişten kopamamış insanların yer aldığı ve bu olayları takıntı haline getiren bir aileyi konu eden Masumlar Apartmanı, Kendini kardeşlerine adayan temizlik takıntısıyla Safiye ve kardeşlerinin hikayesini ele alıyor.
Her bölüm nefesler tutularak izlenen Masumlar Apartmanı, 16.Bölümüyle de yine merak edilen dizi olma özelliğini elden bırakmadı. 16. Bölümün son sahnesiyle sevenlerine büyük bir heyecan yaşatan dizi, gözlerin 17. Bölüme çevrilmesine neden oldu.

Masumlar Apartmanı 17.Bölüm’de neler olacak ? 
16. Bölüm sonunda Safiye'nin çatıdaki resimleri görmesinin ardından gözler 17. Bölüm fragmanına çevrildi. Safiye'nin ne tepki vereceği merak eden izleyiciler, merakla fragmanın yayınlanmasını bekliyor. TRT'nin sevilen dizisi Masumlar Apartmanın 17. Bölüm fragmanının ekranlarda yerini hala almaması izleyicileri üzdü. 

Masumlar Apartmanı son bölümde neler yaşandı?
Safiye’nin eski aşkı gelmesinin ardından her bölüm olay olurken, bu hafta Safiye, Naci’nin mesajı görüp görmediği endişesiyle kıvranırken, Naci ise bambaşka bir sıkıntı içerisindedir. Eski eşi Gülru’nun çıkıp gelmesi tüm dengeyi sarsmıştır. Gülben ise ablasındaki değişime tanık olurken, küçük müdahalelerle Safiye ve  Naci’yi bir araya getirmek için çabalamaktadır. Tam istenilen olduğunu düşünürken, ortaya çıkacak yabancı ortalığı karıştırıcaktır.