GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-12-2021 12:40   Güncelleme : 08-12-2021 12:40

Medyatör interaktif'e Paris'ten ödül!

Kayseri Erciyes Teknopark yerleşkesinde faaliyet gösteren web tasarım ajansı Medyatör İnteraktif Web Design ( Web Tasarım ) kategorisinde 2021 yılının en iyisi seçildi.

Medyatör interaktif'e Paris'ten ödül!

The European Technology Awards ödülleri bu yıl ikinci kez düzenlendi. Muhteşem gala gecesi, Dünya’nın en ünlü otellerinden birisi olan Ritz Paris ’te, 2 Aralık tarihinde gerçekleşti. 23 ayrı teknoloji ve yazılım şirketinin ödül aldığı gecede, Kayseri Erciyes Teknopark yerleşkesinde faaliyet gösteren web tasarım ajansı Medyatör İnteraktif Web Design ( Web Tasarım ) kategorisinde 2021 yılının en iyisi seçildi.

Uluslararası bir organizasyonda aldığı bu ödül ile de Türk firmalarının teknoloji alanında ne denli yetkin olduğunu kanıtladı. Medyatör İnteraktif, Kayseri Erciyes Teknopark bölgesinde uzun yıllardır kurumsal web tasarım ajansı olarak web tabanlı yazılım geliştirme ve özel web sitesi tasarımı projelerine adını yazdırıyor. 
Yakşalık 11 yıldır İspanya da, 2109 dan bu yana da Avrupa genelinde düzenlenen The European Awards, İspanyol merkezli El Suplemento organizasyon firması tarafından gerçekleştiriliyor. Bu Organizasyon Avrupa genelinde, hukuk, teknoloji, sağlık ve iş dünyası alanlarında yükselişte olan şirketler arasından özel jüri seçimi ile değerlendirme yapılarak ödüllendirilmektedir.

Web tasarım alanında son yıllarda imza attığı başarılı projeler neticesinde bu ödüle layık görülmüş olan Medyatör Enteraktif, 2 Aralık gecesi Ritz Paris otelde düzenlenen gala gecesinde ödülünü almıştır. Medyatör İnteraktif’in kurusucu Fatih Tirki ödül konuşmasında, "Türk yazılım ve teknoloji firmalarının her biri özel işler yapıyor. Kendi ekibim de web tasarım alanında genç ve dinamik bir ekip, özel ve benzersiz işlere imza atıyoruz" dedi.