GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-07-2020 18:50   Güncelleme : 30-07-2020 18:50

Melikgazi Belediye Başkanından bayram mesajı

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Melikgazi Belediye Başkanından bayram mesajı

Tüm dünyada etkisini sürdüren Covid-19 gölgesinde gerçekleşecek olan Kurban bayramı için Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu bayram mesajı yayımladı.

Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu Korona virüs gölgesinde geçecek bayram için hem kutlama mesajı yayımladı hem de tedbirlere bir kez daha dikkat çekti.  Kurban Bayramı için birlik, beraberlik, kardeşlik ve paylaşmaktır diyen Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, "Milletçe birlik ve beraberliğin, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinin verildiği bayram günlerinde; aziz şehitlerimiz ve onların bizlere emaneti olan onurlu aile fertleri ve yakınlarını bir kez daha minnetle ve şükranla hatırlamak, kahraman gazilerimiz ve ailelerini unutmamak, bizleri daha da güçlü kılacaktır. Güzel şehrimizin ve ilçemizin yaşam kalitesinin her geçen gün arttığı, her alanda öncü ve örnek bir şehir haline getirme hedefiyle çalışmalarımızı gece gündüz demeden sürdürüyoruz. Bugüne kadar Melikgazi için önem arz eden birçok hizmeti hayata geçirdik. İnşallah Kurban Bayramı’ndan sonra çalışmalarımız daha da yoğunlaşacak."

Melikgazi Belediyesi olarak Kurban Bayramı’nda herhangi bir olumsuz durumun yaşanmaması adına önceden tüm hazırlıkların tamamlandığını kaydeden ve alınması gereken önlemleri hatırlata Başkan Dr. Palancıoğlu,  "İlçemizde bayramın, sağlıklı ve huzurlu bir ortamda yaşanması adına tüm tedbirlerimizi aldık. İlçe sınırlarımız içerisinde bulunan 23 pazar yerinde kurban kesimi yapılabilecek. Maske, mesafe ve temizlik kurallarından ödün vermeden bayramı, bayram tadında yaşayacağız. Kurban Bayramı’nın, insanlığa başta sağlık olmak üzere; barış, huzur, mutluluk ve bereket getirmesini temenni ediyorum. Tüm İslam âleminin mübarek Kurban Bayramı’nı gönülden kutluyorum” ifadelerini kullandı.