GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-08-2020 10:58   Güncelleme : 08-08-2020 11:25

Melikgazi sakinleri kurallara uyuyor

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu maskesiz sokağa çıkmanın yasak olduğu bu dönemde Melikgazi sakinlerinin çarşı, meydan ve toplu taşımalarda maske kuralına uyduğunu söyledi.

Melikgazi sakinleri kurallara uyuyor

Son dönemde artan Korona virüs vakalarının ardından Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu Melikgazi sakinlerinin toplu taşıma, çarşı ve kalabalık ortamlarda sosyal mesafe maske ve hijyen kuralına uyduğunu belirtti. 

Yeni normalleşme sürecinde Korona virüs salgını ile mücadele kapsamında alınan kararlara Melikgazi halkının uyduğunu ve duyarlı olduğunu belirten Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Yapmış olduğumuz denetimler sonucu Melikgazililerin maske, sosyal mesafe ve hijyene büyük önem verdiğini gözlemledik. Halkla iç içe bir belediye olarak nereye gitsek duyarlı bir mahalle halkı ile karşılaşıyoruz. Melikgazi’de büyük bir çoğunluk kurallara uymak için gayret gösteriyor. Hepsine canı gönülden teşekkür ediyorum. Toplum sağlığı hepimizi ilgilendirir. Hemşehrilerimi toplum sağlığına gösterdikleri önemden dolayı kutluyorum" dedi.

Son dönemde artan vakaları hatırlatan Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu maske, sosyal  mesafe ve hijyen kurallarının kesinlikle uygulanması gerektiğini söyledi.