SPOR
Giriş Tarihi : 07-08-2020 16:59   Güncelleme : 07-08-2020 17:44

Mensah Galatasaray'a doğru..

Mensah hangi takıma gidecek. Hes Kablo Kayserispor eski teknik direktörü Robert Prosinecki, Bernard Mensah’ın Galatasaray’a faydalı olacağını söyledi

Mensah Galatasaray'a doğru..

Hes Kablo Kayserispor takımının Ganalı futbolcusu Bernard Mensah ile ilgili önemli bir açıklama geldi. Sarı Kırmızılı takımın eski teknik direktörü Robert Prosinecki, Mensah'ın galatasaray takımında başarılı olacağını ifade etti.

Geride kalan sezon Hes Kablo Kayserispor’da görev yapan teknik direktör Robert Prosinecki, ismi İstanbul takımları ile anılan Bernard Mensah’a en uygun takımın Galatasaray olacağı kanısında. Yeni sezonda Kayserispor’daki görevine devam etmeyecek olan Prosinecki, yüksek maliyetinden ötürü Kayserispor kulübünün satmayı düşündüğü Ganalı futbolcu Bernard Mensah ile ilgili olarak “Çok akıllı ve kaliteli bir futbolcu. Kendisini isteyen bir çok takım var. Mensah Türkiye’de en çok Galatasaray takımında kendini gösterebilir ve orada faydalı olabilir diye düşünüyorum. Mensah avrupai bir oyuncu” dedi.

Mensah ne dedi
Ganalı orta saha futbolcusu Bernard Mensah, sosyal paylaşım sitesindeki hesabından “Günlerdir tüm sezonu düşünüyorum. Uzun bir maratonun sonuna geldik ve aldığımız sonuçlar için çok üzgünüm. Her ne kadar ligde kalsak da tüm Kayseri halkından kendi adıma özür diliyorum. Hakkımda çıkan transfer haberlerini ben de sosyal medyada okuyorum. Henüz hiçbiri gerçeği yansıtmıyor. Önceliğim elbette Kayserispor’un menfaatleridir. Ailemle birlikte Türkiye’de yaşamaktan mutluyum” açıklaması yaptı.

Haber: Yavuz Yıkılmaz