GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-11-2020 12:42   Güncelleme : 16-11-2020 12:42

MHP Bünyan Kadın kollarından örnek davranış

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bünyan Kadın Kolları, Bünyan’ın köylerindeki çocuklar için kaşkol örme kampanyası başlattı.

MHP Bünyan Kadın kollarından örnek davranış


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bünyan Kadın Kolları, Bünyan’ın köylerindeki çocuklar için kaşkol örme kampanyası başlattı.Bu kampanyayla bir çok çocuğun yüreğini ısıtacak olan MHP kadın kolları, vatandaşalar tarafından beğeni topladı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bünyan Kadın Kolları Başkanı ve Bünyan Belediye Meclis Üyesi olan Nagehan Altun,da ’’ Kış üşütür ama yüreklerimiz ısıtır ’’ diyerek yola çıktıklarını ve bütün pozitif enerjiyle büyük yollar kat edeceklerinidille getirerek“Bünyanımızın vatan yürekli kadınları, kıymetli ablalarım ve kardeşlerim ile yola çıktık. Attığımız her düğümde millet ve memleket sevdamızı ilmek ilmek örmeye, yavrularımızın sadece bedenlerini değil yüreklerini de ısıtmaya niyetlendik. Soğuk kış günlerinde yavrularımız üşümesin diye Bismillah dedik kadın kolları teşkilatımız ile birlikte kaşkol örmeye başladık. Kampayamıza herkes olarak bir kaşkol örebilir” dedi.
Bu güzel kampanyaya şimdiden destek sağlıyacaklara teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı.