GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-10-2021 16:54   Güncelleme : 05-10-2021 16:54

Öğrencilerle bir araya gelen Başkan Çolakbayrakdar, yoğun ilgi ile karşılaştı

Elagöz ve Akçetepe Mahallesini ziyarete giden Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, öğrencilerle bir araya geldi

Öğrencilerle bir araya gelen Başkan Çolakbayrakdar, yoğun ilgi ile karşılaştı

Elagöz ve Akçetepe Mahallesini ziyarete giden Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilere hediye veren, çocukların yoğun ilgisiyle karşılaşan Çolakbayrakdar, çeşitli aktivitlere de eşlik etti. Ortaya renkli ve eğlenceli görüntüler ortaya çıktı.

Kocasinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde eğitim gören öğrencilerin köy okulları Değerler Etkileşim Programı (KÖYDEP) kapsamında düzenlediği etkinlikte Elagöz ve Akçatepe İlkokulu öğrencileriyle bir araya gelen Başkan Çolakbayrakdar, çocuklarla birlikte ebru sanatı yaptı. Çocuklar heyecan ve mutluluk dolu saatler yaşarken, renkli ve eğlenceli görüntüler ortaya çıktı. Çocuklara çeşitli hediyeler veren Başkan Çolakbayrakdar, “Kocasinan İlçe Müdürlüğü'müzle birlikte Kocasinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenlerinin katkılarıyla köy okullarımızda öğrencilerimizle bir araya geliyoruz. Liseli öğrencilerin almış oldukları eğitimleri burada pratik yapma imkanı bulurken çocuklarımıza aktivitelerle zaman geçirme noktasında destek olunuyor. Çocuklarımızın yüzünün güldürü ve memnun olduğu etkinlikten dolayı öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Kocasinan Belediyesi olarak elimizden geldiğince çocuklarımızın, gençlerimizin ve eğitim camiasının yanındayız. Yapmış olduğumuz bütün projeler geleceğimizin teminatı evlatlarımız içindir. Bütün gayretimiz; çocuklarımızın yüzünü güldürmek ve onların daha iyi bir Kocasinan ile daha güzel bir Kayseri'de yaşamaları içindir” ifadelerini kullandı.