GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-12-2020 14:22   Güncelleme : 11-12-2020 16:52

Oktay Ensari Sağlığına Kavuştu

Covid-19 Şüphesiyle gözlem altına alınan Kayseri'nin duayen gazetecisi Oktay Ensari taburcu oldu.

Oktay Ensari Sağlığına Kavuştu

Kayseri'de gazetecilik denildiğinde akla gelen isimlerin başında yer alan Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Kayseri Şube Başkanı ve www.kayseritelgraf.com internet sitesinin sahibi olan Oktay Ensari, yaşadığı sağlık sıkıntısı nedeniyle gözlem altına alındığı Kayseri Şehir Hastanesi'nden taburcu edildi.

TEDAVİSİ BİTTİ:
Covid-19
şüphesiyle gözlem altına alınan ve tedavi için Kayseri Şehir Hastanesi'ne yatırılan Kayseri'nin ünlü tanınmış gazetecilerinden TSYD Kayseri Şube Başkanı ve ayrıca Dünya Gazetesi Kayseri Bölge Müdürü olan  www.kayseritelgraf.com internet sitesinin sahibi Oktay Ensari'nin sağlığına kavuştuğu açıklandı. Kovid şüphesiyle gözlem altına alınmasına rağmen 3 kez PCR testi negatif çıkan Oktay Ensari'nin Zatüre başlangıcı teşhisiyle tedavi edildiği öğrenildi.

ENSARİ'DEN TEŞEKKÜR:
Sağlığına kavuşan ve Kayseri Şehir Hastanesi'ndeki tedavisi son bulan Oktay Ensari, yaşadığı sıkıntılı süreçte yanında olan herkese teşekkür etti. Yazılı bir teşekkür metni paylaşan Ensari, ''Geçirdiğim rahatsızlık sonucu altı gün süren tedavimi özveriyle gerçekleştirip sağlığıma kavuşturan;
Kayseri Şehir Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. İLHAMİ ÇELİK’e, Dr. Deniz Kamalak Güzel’e, As. Dr. Merve Yıldız’a, As. Dr. Anzade Kanat’a, Servis Sorumlu Hemşiresi Nurcan Koçak’a, Servis hemşirelerine; Hastane Basın Müdürü Figen Köse ve görevli Erman Taşdelen’e, Bu süreçte arayıp soran geçmiş olsun dileklerinde bulunan başta; Sn: Vali Şehmus Günaydın, milletvekilleri, belediye başkanları ve protokol mensuplarına, KGC Başkanı Veli Altınkaya ile değerli meslektaşlarıma, DÜNYA Gazetesi yöneticileri ve çalışanlarına, TSYD yöneticilerine, eş, dost, arkadaş ve yakınlarıma teşekkür ederim'' ifadelerine yer verdi.

Oktay Ensari'nin bir süre daha evinde istirahate çekileceği ve aktif gazetecilik hayatına yavaş yavaş dahil olacağı bilgisine ulaşıldı.