GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-12-2020 18:35   Güncelleme : 08-12-2020 18:43

Öykü Çelik Survivor kadrosunda

Son zamanlarda gündemden düşmeyen Öykü Çelik, Acun Ilıcalı’nın kanalındaki survivor kadrosuna katıldı.

Öykü Çelik Survivor kadrosunda

Son zamanlarda gündemden düşmeyen Öykü Çelik, Acun Ilıcalı’nın kanalındaki survivor kadrosuna katıldı. Acun Ilıcalı’nın ilk olarak oyuncu Cemal Hünal’ı kadroya almasını açıkmasının ardından Survivor’a gidecek ikinci yarışmacı belli oldu. İkinci sıradan kadroya giren Öykü Çelik Dominik’e gitmeye hazırlanıyor.  

Survivor’un merakla beklenen 2021 yılı kadrosu şekillenmeye başladı. İlk sıradan ünlüler takımına oyuncu Cemal Hünal kadroya girerken ikinci kişi Öykü Çelik oldu. Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı “ıssız adam, ıssız ada” notuyla paylaştığı Cemal Hünal’ı duyurdu. Çelik’inde yakın zamanda Acun Ilıcalı tarafından açıklanması bekleniyor.

ÖYKÜ ÇELİK KİMDİR?
Öykü Çelik, 13 Temmuz 1987 yılında İstanbul'da doğdu. Babası futbol antrenörü olduğundan ve ailevi sebeplerden dolayı 11 yılda 9 okul değiştiren Öykü Çelik, Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünde okurken geçirdiği talihsiz bir trafik kazası nedeniyle okulunu devamsızlıktan dolayı yarım bırakmak zorunda kaldı. İlk olarak Selena ve Akasya Durağı dizilerinde küçük roller ile oyunculuğa başlayan Çelik, 2009 yılında Cin Geçidi filmi ve Haluk Piyes'in oynadığı, Kanımdaki Barut filmlerinde rol aldı.
2011 yılında Oktay Kaynarca ve Meltem Cumbul'un oynadığı "Nuri" dizisinde de Reyna rolünü oynayan Öykü Çelik, 2012 yılında başlayan senaryosunu Mahsun Kırmızıgül'ün yazdığı "Benim için Üzülme" adlı dizide Bahar rolünü canlandırdı. Çelik son olarak ise Şeref Sözü ile ekranlarda boy gösterdi.

ROL ALDIĞI PROJELER

FİLM

Cin Geçidi
Kanımdaki Barut
Mahpeyker Kösem Sultan
Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda
Kapan

DİZİ

Akasya Durağı
Kasaba Zehra
Gönülçelen
Nuri
Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam
Benim için Üzülme
Ağlatan Dans
Yeşil Deniz
Poyraz Karayel
Darbe
Hayat Sevince Güzel
Savaşçı Astsubay Yeter Alayunt
Diriliş Ertuğrul
Şeref Sözü