GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-01-2021 14:44   Güncelleme : 08-01-2021 15:36

Özdemir ve Koç ilişkisinde yeni gelişme

Bir süredir aşk iddialarıyla gündeme oturan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, aşklarını ilan etti.

Özdemir ve Koç ilişkisinde yeni gelişme

Bir süredir aşk yaşadıkları iddia edilen şarkıcı Oğuzhan Koç ve Oyuncu Demet Özdemir, yeni yıl programında çekilen fotoğraflarının ortaya çıkmasıyla aşklarını itiraf etmek zorunda kaldılar.

Demet Özdemir, yakın arkadaşı Yağmur Tanrısevsin'in eski sevgilisi Oğuzhan Koç'la aşk yaşamaya başladığını sürekli gizliyordu. Fakat bir yılbaşı programında fotoğraflarının ortaya çıkmasıyla aşklarını itiraf ettiler. Konuyla ilgili"Evet, fotoğraflarımızın çekildiği doğru. 'Yeni yılın aşk bombası' dersiniz artık" ifadelerini kullandı. Oğuzhan Koç ise Instagram hesabından yaptığı "Sadece iki insanı ilgilendiren bir konu kimseyi daha fazla meşgul etmesin diye açıklamak istedim. Daha önce yazıldığı gibi olmasa da şu an Demet'le güzel bir sürecin arifesindeyiz" açıklamasıyla ilişki yaşadıklarını doğruladı.

'İHANET' İDDİASI!
2021'in sürpriz aşkı hakkında ilginç bir iddia ortaya atıldı. Ünlü çiftin aşkının söyledikleri gibi yeni değil, çok daha önceden başladığı öne sürüldü. Özdemir, 26 Nisan 2017 tarihinde Koç'un Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak'la birlikte sunduğu '3 Adam' programına konuk olmuştu. O dönem iki yıldır Yağmur Tanrısevsin ile birlikte olan Koç, programda Özdemir’le samimi tavırlarının olması ihanet iddialarını güçlendirdi. 

Yakın arkadaş olan Özdemir ve Tanrısevsin'in arası Oğuzhan Koç yüzünden bozulmuştu. Tanrısevsin, ikilinin eğlence mekanında görüntülenmesinin ardından Özdemir'i sosyal medyadan takip etmeyi bırakmıştı. Tanrısevsin'in ardından Özdemir de arkadaşını silmişti.