GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-08-2020 11:52   Güncelleme : 23-08-2020 11:52

Özkan Altun test sonuçları

Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, koronavirüs test sonuçları ile ilgili açıklama yaptı. Özkan Altun Covid19 salgınına yakalandı mı? İşte yanıtı

Özkan Altun test sonuçları

Kayseri Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, tüm Türkiye'yi etkisi altına alan ve Mardt ayından bu yana sıkı bir çalışma temposu ile ülkemizden uzaklaştırılmaya çalışılan Koronavirüs salgını ile ilgili flaş bir gelişmeyi açıkladı. Geçtiğimiz hafta içerisinde Ankara'ya gidip gelen Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, sonrasında yaptırdığı covid19 test sonucunun pozitif çıktığını açıkladı.

Bünyen Belediye Başkanı Özkan Altun, sosyal paylaşım sitesi üzerindeki hesabından yaptığı paylaşımda koronavirüs salgınına yakalandığını itiraf etti. Özkan Altun, "Alınan tüm tedbirler ve kurallara rağmen maalesef koronavirüs testlerim pozitif çıktı. Yaşadığımız bu sürecin ciddiyetini ortaya koyabilmek adına, siz değerli hemşehrilerime bu haberi bizzat vermek, salgının ciddiyetini yeniden paylaşmak istedim" açıklaması yaptı.

Başkan Özkan Altun, sosyal paylaşım sitesindeki hesabından "Kıymetli hemşehrilerim, aldığımız tüm tedbirler ve kurallara karşı olan hassasiyetimize rağmen maalesef koronavirüs testlerim pozitif çıkmıştır. Yaşadığımız bu sürecin ciddiyetini ortaya koyabilmek adına, siz değerli hemşehrilerime bu haberi bizzat vermek, salgının ciddiyetini yeniden paylaşmak istedim. Sağlık durumum iyi olmakla birlikte, kontrol amaçlı karantina sürecim tüm vatandaşlarımız gibi başlamıştır. Evimde izole durumdayım. Sizlerden ricam lütfen tedbiri elden bırakmayalım. Virüsle mücadelede en etkin yol olan maske, hijyen ve sosyal mesafe kurallarına harfiyen uyalım. En kısa sürede görüşmek dileğiyle, Allah’a emanet olun. Dualarınızı eksik etmeyin" cümleleri kurdu.