GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-05-2022 16:14   Güncelleme : 13-05-2022 16:14

Palancıoğlu'na ''Ukala ve Kibirli'' yorumu !

Sosyal medyada geçtiğimiz zaman içinde alay konusu olan Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu'nun engellediği kullanıcı tarafından, ''kibirli ve ukala'' eleştirisi yapıldı.

Palancıoğlu'na ''Ukala ve Kibirli'' yorumu !

Sosyal medyada geçtiğimiz zaman içinde alay konusu olan Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu'na sert bir eleştiri geldi. Kendisine alaycı bir dil kullanan sosyal medya kullanıcısını engelleyen Melikgazi Belediye Başkanı Palancıoğlu'na, ''kibirli'' ifadesi kullanıldı.

KİBİRLİ HALLERİ GÜLDÜRÜYOR:
Melikgazi Belediyesi'nde görev geldiği günden beri açıkladığı projeler kadar garip söylemleriyle de defalarca eleştirilen Başkan Mustafa Palancıoğlu'na sert bir eleştiri geldi. Kış ayında yağan kar için kullandığı ''yağmur'' kelimesi nedeniyle ti'ye alınan ve sosyal medyada alay konusu olan Mustafa Palancıoğlu, o eleştiriyi yapanlardan birisinin hışmına uğradı. 
Twitter'da yaptığı yorum sonrası kendisini engellediği için Başkan Palancıoğlu ile ilgili olarak paylaşımda bulunan Azize Kalpaklıoğlu isimli bir kullanıcı, Melikgazi Belediyesi'nin sosyal medya hesabını etiketleyerek ''Melikgazi Belediye başkanı Mustafa Palancıoğlu beni sosyal medyadan engellemiş'' ifadelerini kullandı. ''Bu insanların egosu ve kibirli halleri artık kızdırmıyor, sadece güldürüyor'' diyen kullanıcının daha sonraki sert yorumu da dikkat çekti.

EX SEVGİLİM GİBİ:
Kalpaklıoğlu'nun paylaşımın altına ''Umarım Melikgazi sınırlarında oturmuyorsundur. Hizmette de engellerse görürsün kibiri ve egoyu'' yorumu yapan Hazal isimli kullancıya ''Kibirli ve ukala bir Başkan'' cevabı veren Azize Kalpaklıoğlu, ''Halka hizmet, hakka hizmet derler ama en ufak bir eleştiri engeller. Sanki ex sevgilim'' ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU:
Kış ayında bir video ile paylaşımda bulunan Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu'nun kar yerine yağmur demesine ''AHMAK ISLATAN yağar yağarsa. Kardır o kar'' yorumu Azize Kalpaklıoğlu'nun sözleri engellenmesine neden oldu. Kalpaklıoğlu bu yorumunun üzerine Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu tarafından twitter'da engellendi.