GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-11-2021 08:55   Güncelleme : 30-11-2021 08:55

"S'aklımdakiler" Raflarda!

"S'aklımdakiler" Kitabı tüm kitabevlerinde! Eğitimci ve Kayserili Yazar Mustafa Özdeniz'in  kitabı, raflardaki yerini aldı. Doğadan esinlenerek kaleme aldığı 'S'aklımdakiler' isimli kitabında, doğa ve insanların düşündürdüklerini yazmaya karar verdi.

"S'aklımdakiler" Kitabı tüm kitabevlerinde! Eğitimci ve Kayserili Yazar Mustafa Özdeniz'in  kitabı, raflardaki yerini aldı. Doğadan esinlenerek kaleme aldığı 'S'aklımdakiler' isimli kitabında, doğa ve insanların düşündürdüklerini yazmaya karar verdi. Yazar Özdeniz, kitabının isminin nereden geldiğini anlatırken şu ifadelere yer verdi; "Eserin içindekiler aklımda. Ancak kimseyle paylaşılmadığı için saklımda kalmış oluyor. Bu sebepten ismi buradan geliyor.”

'İnsanlarda Gördüğümü Yansıttığımı Düşünüyorum'

Kitabı okuyan her insanın kendisinden bir konu bulacağını belirten Özdeniz, "Kitabın, özellikle vermek istediği bir mesaj vardır denemez. Ancak okuyan herkesin bir mesaj alabileceğine ve muhakkak kendinden bir şeyler bulabileceğine inanıyorum. Çünkü, ben aslında insanlarda ne görüyorsam, doğada neye tanıklık ediyorsam, onları yansıttığımı düşünüyorum. Belki herkesin düşündüğü ama ifade edemediği ya da ifade etmek istemediği, ifade etmeye fırsat ya da enerji bulamadığı bir çok konuyu, yıllarca biriktirip, demleyip, kendi ifade tarzımla yansıttığımı düşünüyorum.” ifadelerine yer verdi.