GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-09-2020 16:33   Güncelleme : 11-09-2020 16:52

Şarkıcı Mahsun oğlunu vermiyor

Sıla isimli kadın, 6 yaşındaki imam nikahlı eski eşi Mahsun Çağlayan Kaya'nın 6 yaşındaki oğlu Devrim Kaya'yı kendisine göstermediğini söyledi

Şarkıcı Mahsun oğlunu vermiyor

Kayseri'de bir anne, 6 yaşındaki oğluna hasret kaldığı ve eski eşinin oğlunu kendisine göstermediği gerekçesi ile aman diliyor. At'de yayınlanan Esra Erol'da isimli programa katılan Sıla isimli kadın, aylardır oğlunu göremediğini, sesini dahi duyamadığını söyledi.

"Oğlumu göremiyorum"
Esra Erol'un sorularına yanıt veren Sıla isimli kadın, "Eski eşimden ayrıldıktan sonra 2011 yılında Mahsun Çağlayan Kaya ile tanıştık. 2013'te ise imam nikahı ile evlendik. Kendisi şarkıcı. Düünlerde yerel kanallarda şarkı söylüyor. 2014 yılında oğlumuz Devrim Kaya dünyaya geldi. Bu arada çalkantılı bir evlilik yaşadık. 2016 yılında ise ayrıldık. Sonrasında düzenimi kurmaya gayret ettim. Bu arada İzmir'e ablamın yanına giderken oğlum Devrim'i babasına emanet ettim. Hem babasını tanısın hem biraz babası göz kulak olsun düşüncesindeydim. İzmir'e gidip geldikten sonra ilk eşimin yardımı ile evimi düzenimi kurdum ve oğlumu istedim. Ama ne babası Mahsun Çağlayan Kaya, ne de onun annesi oğlumu bana vermediler. Oğlumun ne sesini duydum ne yüzünü gördüm aylardır. Ortalıkta virüs kol gezerken oğlumun ne hallerde olduğunu bilmek istiyorum. Oğlumu görmek sarılmak öpmek istiyorum" diye feryat etti.

İlk evliliğinden engelli bir çocuğu olduğunu da söyleyen Sıla, "Mahsun Çağlayan Kaya, daha önceden de imam nikahlı bir evliliği varmış. Oradan da çocukları da varmış. Bunu sonradan öğrendim" açıklaması yaptı.

Babanne:Tanımıyorum
Sıla'nın kayın validesi ve Devrim Kaya'nın babannesi Hatun Kaya, "Ben bu kadını hayatımda tanımıyorum. Devrim Kaya'yı getirdi. Bana teyzesi olduğunu söyledi. Annesi olduğnuu söylemedi. Annesinin cezaevinde olduğunu söyledi. Bu kadın, Devrim'in annesi olduğunu söylemedi. Sonra da ortadan kayboldu. Çocuk, bunu istemiyor. Çocuğu, psikoloğa götürdük. çocuk annesini istemediğini, kendisine iyi davranılmadığını anlatmış" iddialarında bulundu.

Sıla hanım, bu iddiaların üzerine "Attığın iddialarda boğul inşallah" diyerek eski kayınvalidesine beddua etti.