GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-12-2020 16:30   Güncelleme : 28-12-2020 09:41

Savaşçı kadrosuna bomba transfer

Savaşçı, yeni kadrosuna Anıl Tetik'i dahil etti.

Savaşçı kadrosuna bomba transfer

Fox’un sevilen dizisi Savaşçı, Berk Oktay’ın dizisinden ayrılmasının ardından setlere ara vermişti. Ekranlara tekrar dönmeye hazırlanan Savaşçı, kadroya dahil edilen yeni kişileri tek tek açıklamaya başladı. İlk oyuncusu Haluk karakteriyle tanınan Tamer Karadağlı olurken, sonrasında Erkan Meriç kadroya katıldı. Devamında ise Anıl Tetik’in kadroya dahil edildiği açıklandı.

Savaşçı Limon Film imzalı, ilk bölümü 9 Nisan 2017 tarihinde yayımlandı.Yönetmenliğini Osman Taşçı ve Şafak Bal'ın birlikte üstlendiği ve senaryosunuda Süleyman Çobanoğlu kaleme alması takdire şayandı. Türk yapımı askerî ve dram türündeki televizyon dizisi seyirciler tarafından çok sevilmişti. Berk Oktay’ın diziden ayrılmasından sonra setlere ara verilmesi, merak konusu olurken, geçtiğimiz günlerde Savaşçı ekibi Ocak ayında ekranlara tekrar döneceğini duyurdu. Yeni kadrosu hakkında da tek tek bilgi verilmesi, sevenleri tarafından büyük beğeni topladı. Yeni kadroda ilk oyuncular Tamer Karadağlı ve Erkan Meriç olurken, eski Survivor yarışmacısı Anıl Tetik’de dahil edildi.

YAKIŞIKLI OYUNCU SAVAŞCI’DA
Beşinci sezon çekimleri için setlere dönen Savaşçı, Ocak ayında seyircilerle buluşmaya hazırlanıyor.
Yakın zamanda başlayacak olan Savaşçı dizisine, Çocuklar Duymasında Haluk karakteri ile akıllarımıza kazınan Tamer Karadağlı ve Erkan Meriç dahil olmuştu. Diziye son olarak oyunculuğuyla ve yakışıklılığıyla gündem olacak Anıl Tetik kadroda yerini aldı. Genç oyuncu Tetik, dizide gözü pek savaşçı Astsubay Savaş Çiğiltepe rolüne hayat verecek.

ANIL TETİK KİMDİR?
Anıl Tetik, 1 Temmuz 1991 İstanbul'da dünyaya geldi. Kadir Has Üniversitesi'nde Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümünde okudu. Başarılı bir motor sporcusu olan Anıl Tetik motor sporlarında iki kez Türkiye birinciliği ve son olarak Doğu Avrupa Pist Şampiyonası'nda da birincilik elde etti. Survivor yarışmasına katılarak adını geniş kitlelere duyurdu.