GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-01-2021 00:52   Güncelleme : 04-01-2021 00:52

Seni Çok Bekledim konusu ve oyuncuları

Seni Çok Bekledim yeni yılın ilk dizisi ekranlara geliyor. Merak edilen dizi, konusu ve oyuncuları araştırılıyor.

Seni Çok Bekledim konusu ve oyuncuları

Star TV bomba bir diziyle seyircileri ekrana kilitlemeye hazırlanıyor. Uzun zamandır gündemden düşmeyen Özcan Deniz, Star’da yayınlanacak Seni Çok Bekledim dizisiyle ekranlara geri dönüyor. Söz konusu Özcan Deniz’in yer aldığı yapımsa kadrodaki diğer oyuncular ve konusu merak ediliyor.

Yeni yılın ilk dizilerinden Seni Çok Bekledim, konusu ve oyuncuları araştırmaya başlandı. Yayımlanan ilk tanıtım fragmanıyla dikkatleri üzerine çeken Dizi, Dnz Film yapımı, yönetmeliğini Şahin Altuğ'nun yaptığı, senaryosu Özcan Deniz tarafından kaleme alınmıştır. Başrollerinde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu yer alırken, oyuncu kadrosunda ise; Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ummak, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Mehmet Ulay, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç, Damla Makar gibi başarılı isimler yer alıyor.

SENİ ÇOK BEKLEDİM KONUSU
Özcan Deniz, ailesinden uzak, tek başına bir hayat kurmuş, iş adamı ‘Kadir’ karakterine hayat verirken, İrem Helvacıoğlu ise babasız büyümüş ve kendi ayakları üzerinde durmuş, fotoğrafçı ‘Ayliz’ karakteri ile seyirci karşısına çıkacak. Ayrıca dizide abi ve kardeş olarak ekrana gelecek olan Özcan Deniz ve İlhan Şen’in annesini ise Lila Gürmen (Mihre) canlandıracak.