GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-01-2021 01:03   Güncelleme : 04-01-2021 01:03

Seni Çok Bekledim ne zaman başlıyor- Nerede çekiliyor

Merakla beklenen Seni Çok Bekledim, ne zaman yayımlanacağı araştırılmaya devam ediyor.

Seni Çok Bekledim ne zaman başlıyor- Nerede çekiliyor

Senaryosu Özcan Deniz'e ait olan Seni Çok Bekledim dizisi izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Tanıtım fragmanıyla seyircileri ekranlara kilitleyen yapım, ne zaman başlayacağı ve çekim yerinin neresi olduğu seyirciler tarafından araştırılıyor

Yayımlanan ilk tanıtım fragmanı ile dikkatleri üzerine çeken Seni Çok Bekledim, başrollerinde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu yer alıyor. ATV ekranında yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes karakteriyle büyük hayran kitlesine ulaşan İrem Helvacıoğlu, bu sefer yepyeni bir dizi projesi ile karşımıza çıkıyor. Dnz Film yapımı, yönetmeliğini Şahin Altuğ'nun yaptığı, senaryosu Özcan Deniz tarafından kaleme alınan dram türündeki dizi, nerede çekildiği ve ne zaman yayınlanacağı merak edilenler arasında yer alıyor.

Seni Çok Bekledim nerede çekiliyor
Seni Çok Bekledim dizisinin çekimleri Erzincan, İstanbul ve Katar'ın Doha şehrinde gerçekleşesi farklı bir kültürün dizide yansıtılacağı düşüncesini beraberinde getirdi.

Seni Çok Bekledim ne zaman başlıyor
Star'da ilk tanıtımı yayınlanan dizinin yayınlanacağı tarih netleşmemişken, Ocak sonu izleyicilerle buluşacağı söyleniliyor.