GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-11-2020 09:17   Güncelleme : 05-11-2020 11:08

Serkan Tok İnternet Gazetecileriyle Buluştu

MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok ve yönetim kurulu üyeleriyle, Kayseri İnternet Gazetecileri sohbet için bir araya geldi.

Serkan Tok İnternet Gazetecileriyle Buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri İl Başkanı Serkan Tok ve yönetim kurulu üyeleri, Kayseri İnternet Gazetecileri Güç Birliği Platformu ekibyle bir araya geldi.

Kayseri'nin en güçlü ve en prestijli gazetecilerinin oluşturduğu Kayseri İnternet Gazetecileri Güç Birliği Platformu ile bir araya gelen MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, ''bana içtenlikle aklınıza gelen tüm soruları sorabilirsiniz'' diyerek sohbeti başlattı. Güzel bir sohbet ve fikir alış verişi şeklinde geçen toplantıda Kayseri İnternet Gazetecileri Güç Birliği Platformu Dönem Sözcüsü Ali Türkaslan'a da internet medyası hakkında görüşlerini iletti. Artık çağın internet çağı olduğunu söyleyen Tok, ''gazete okumak bir alışkanlık. Eskiden süre gelen bir kültür. Ama artık Z Kuşağı ile bilrikte çağ, tamamen internete kayıyor'' ifadelerini kullandı.

Tempo Medya haber müdürü Yüksel Yıkılmaz ve EY Medya Genel Yayın Yönetmeni Yavuz Yıkılmaz'ın da bulunduğu toplantı karşılıklı iyi niyet temennileriyle son buldu.