GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-12-2020 08:13   Güncelleme : 11-12-2020 16:55

Sihirli Annem ne zaman başlıyor

Çekimlerine yeniden başlanan Sihirli Annem dizisinin, ne zaman ve hangi kanalda yayınlanacağıyla ilgili merak edilen bilgiler netleşmeye başladı.

Sihirli Annem ne zaman başlıyor

Bir dönemin en renkli dizileri arasında yer alan Sihirli Annem için yeniden başlanan çekimlerle ilgili tedaylar ortaya çıkmaya başladı. 17 yıl önce yayınlanan dizi için Acun Ilıcalı'nın ''Baktım Melisa eski bölümlerini izliyor. Aradım yapımcıyı yeniden çektirmeye başladım'' dediği Sihirli Annem'in hangi kanalda ve hangi gün yayınlanacağı gibi merak edilen bilgilerde netleşti.

EXXEN'DE YAYINLANACAK:
Özellikle ilkokul çağına giden çocukların büyük ilgisini çeken Sihirli Annem Dizisi'nin yeniden çekilmesiyle ilgili başlayan süreç hızlandı. Eski oyuncu kadrosunun tamamen değiştiriği Sihirli Annem Dizisi'nde yeni oyunular alacakken konusu yine aynı olacak. Acun Ilıcalı'nın Exxen adlı yayın platformunda yayınlanacak olan dizinin önümüzdeki ay ekranlara gelmesi bekleniyor.

OYUNCU KADROSU:
Sihirli Annem Dizisi'nin 10'ar bölüm olarak Exxen'de yayınlanacağıyla ilgili bilgi paylaşılırken dizinini 10'ar bölüm olarak 2 sezon yayınlanacağı öğrenildi. Exxen'in yayın hayatına başlayacağı 1 Ocak tarihinde, ilk 10 bölümünün yayınlanacağı tahmin edilen Sihirli Annem Dizisinin oyuncu kadorsunda ise Emre Altuğ, Nergis Kumbasar, Lale Başar, Çiçek Acar, Bülent Seyran, Açelya Topaloğlu, Hande Katipoğlu, Eylem Yıldız'ın yanı sıra çocuk oyuncular Nisa Sofiya Aksongur, Cemre Demircan ve Egemen Uysal rol alıyor.