GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-01-2021 15:36   Güncelleme : 08-01-2021 15:45

Sürpriz paylaşım büyük ilgi gördü

Milyonların takip ettiği ünlü oyuncu Merve Boluğur, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini sevindirdi.

Sürpriz paylaşım büyük ilgi gördü

Milyonlarca takipçili, gündemden düşmeyen Merve Boluğur, sosyal medya hesabından hayranlarını sevindiren bir açıklama yaptı. 

Son dönemde paylaşımları, açıklamaları ve giriştiği işlerle sık sık konuşulan oyuncu Merve Boluğur, bu kez şarkıcılığa merak saldı. Daha önce kadın erkek ilişkisi, üniversiteye hazırlanmak gibi konularla Youtube hesabı açan Boluğur, bu sefer de sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla dikkatleri üzerine çekti. Boluğur’un  “Sürprizimi açıklıyorum” paylaşımı ise takipçilerini heyecanlandırdı. Geçtiğimiz aylarda sanat direktörü Burak Dayı ile yollarını ayıran Boluğur, sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerinin sorularını yanıtladı. 

Samimi yanıtlar veren Boluğur, boynundaki haç kolyeden, dini inancı ve özel hayatına kadar pek çok soruya verdiği içten cevaplarla taktir topladı. Son olarak ise, instagram hesabından yeni bir açıklama yapan Boluğur, ‘‘Yeni şarkım yolda’’ diyerek sevenlerine müjdeli haberi verdi. 

Özçekim yaparak paylaştığı fotoğrafın atına ‘‘Sürprizimi açıklıyorum. Yeni şarkım yolda’’ şeklinde bir ifade yazan Merve Boluğur’un bu paylaşımı binlerce beğeni alırken, birçok da olumlu yorumla desteklendi. 

"AYRIMCI DEĞİLİM, MÜSLÜMANIM"  
Merve Boluğur, "Bir erkekte en nefret ettiğin şey ne?" sorusuna, "Nefret kelimesini kullanmıyorum. Ailesinden ayrışmamış olması, mesleği ve parası üzerinden bir üslupla tavlamaya çalışmasından hoşlanmıyorum" cevabını verdi. Oyuncu, dini inancını ve boynundaki haç şeklindeki kolyeyi soran takipçisine ise, "Haçı sembolik olarak seviyorum. O da Allah’ın bir dini ayrıca. Ayrımcı değilim. Müslümanım" ifadesiyle merakları giderdi. Boluğur, "Dünyaya bir daha gelsen 'Asla yapmam' dediğin bir şey var mı? Varsa ne?" sorusunu da ‘’Asla kelimesini kullanmamaya dikkat ederim. Muhakkak başıma gelir. Sınanacağıma inanırım.’’ şeklinde cevapladı.