GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-01-2021 00:24   Güncelleme : 04-01-2021 00:24

Survivor 2021'in gönüllülerinden Aleyna Kalaycıoğlu kimdir

Survivor 2021, iddialı kadroyla geri dönüyor. Gönüllüler takımı belirlenmesinden sonra merak konusu oldu.

Survivor 2021'in gönüllülerinden Aleyna Kalaycıoğlu kimdir

TV8'in sevilen yarışmalarından Survivor iddialı kadroyla geri dönüyor. İlk tanıtım fragmanın yayınlanmasından sonra tek tek kadro netleşmeye başladı. Gönüllüler takımında yer alacak Aleyna Kalaycıoğlu, Survivor sevenleri tarafından mercek altına alındı.

Survivor 2021’in gönüllüler takımı yarışmacıları belli oldu. Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Aleyna Kalaycıoğlu’nun kim olduğu ve kaç yaşında olduğu izleyiciler tarafından merak edildi. Peki, Aleyna Kalaycıoğlu kimdir? Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu kaç yaşında ve nereli?

Survivor Ünlüler Takım kadrosunda kimler var?
Melis Sezer, İsmail Balaban, Meryem Kasap, Hayrettin,Barış Özbek,Çağrı Atakan,Merve Aydın,Batuhan Karacakaya, Öykü Çelik, Cemal Hünal yer alıyor.

Survivor Gönüllüler Takım kadrosunda kimler var?
Uğurtan Dora, Steven Salam, Sancakay Ilım Morgül, Sena Özdemir, Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, Yiğit Poyraz, İlayda Şeker, Hanzade Ofluoğlu, Emin Günenç, Ayşe Yüksel, Aleyna Kalaycıoğlu yer alıyor.

ALEYNA KALAYCIOĞLU KİMDİR?
Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu, kendisi hakkında şu bilgileri verdi;
1998 Bursa doğumluyum. Yalova’da büyüdüm. Annemle babam ben 10 yaşındayken ayrıldı. Annem ve kardeşimle İstanbul’a taşındık. Bu taşınma süreciyle hayatım daha da değişti ve liseden sonra dil eğitimi alıp sınavlara hazırlanarak Amerika’da uçak mühendisliği bölümünü kazandım. 10 senedir Voleybol oynuyorum son üç senedir de beach volleyball okul takımında yer alıyorum. Survivor’a ilk defa bu sene başvurdum ve ilk 6 da yer aldım. Survivor süreci zorlu geçti hem mental hem fizikken fakat sonunda sona geldik ve şimdi yeni bir başlangıç başlıyor.