GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-01-2021 00:06   Güncelleme : 11-01-2021 00:06

Survivor Sena Özdemir kimdir

Yeni sezon Survior başladıktan sonra yarışmacı kadrosu merak edilmeye devam ediyor. Bunlar arasında en çok araştırılan isim Sena Özdemir'in kim ve kaç yaşında olduğu sorgulanıyor.

Survivor Sena Özdemir kimdir

Survivor 2021, 9 Ocak Cumartesi ekranlarda sevenleriyle buluştu. Ünlüler takımında gündemden düşmeyen ismiler yer alırken, Gönüllüler kadrosunda renkli yarışmacılar dikkat çekti. İddialı konuşmalarıyla güçlü bir yarışmacı olan Sena Özdemir, kim, kaç yaşında ve nereli olduğu merak konusu oldu. Büyük ilgi ile karşılan Survivor, güçlü kadrosuyla sevenleriyle buluşmaya geliyor. Geçtiğimiz sene hergün ekranlarda yer alırken, pandemi sürecinde moral kaynağı oldu.

Survivor 2020 Cemal Canseven’in birinci olmasıyla ekranlara veda etmişti. Survivor, 2021 yılının ilk haftası büyük heyecanla izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ünlüler takımında bomba isimler varken, gönüllüler takımında da iddialı yarışmacılar yer alıyor. Bu isimlerden en çok dikkat çeken Sena Özdemir nereli, kaç yaşında ve kim olduğu merak edildi. Survivor 2021 gönüllüler takımının yarışmacılarından Sena Özdemir kimdir, kariyeri ve özel hayatı merak ediliyor. Pek çok vatandaş Sena Özdemir'in özel hayatının detaylarını öğrenmek için internet üzerinden araştırma yapıyor. 

Survivor 2021’in iddialı yarışmacılardan Sena Özdemir, 2002 yılında İzmir’de doğdu. Babası Balıkesirli, annesi Bulgaristan göçmenidir. İzmir’de büyüyen Özdemir, Atatürk Spor Lisesi’nde okudu.10 yaşından beridir atletizm ile uğraşıyor. 100-200 metre çeşitli Türkiye dereceleri olan Sena, dünya şampiyonası bayrak yarışında üçüncü olmuştur. Şu anda da İzmir büyükşehir belediyesi spor kulübünde lisanslı sporcu ve Ege Üniversitesi’nde beden eğitimi öğretmenliği 2. sınıf öğrencisidir.