GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-10-2020 13:34   Güncelleme : 18-10-2020 15:19

Tahir Horoz Korona'ya yenildi

Kayseri'nin efsane isimlerinden en eski sendikacılarından Tahir Horoz, Koronavirüs salgınına yenik düştü. Tahir Horoz ne zaman defnedilecek

Tahir Horoz Korona'ya yenildi

Kayseri'nin en eski ve en önemli sendikacılarından birisi olan Tahir Horoz, bugün hayata gözlerini yumdu. Bu yılın salgın hastalığı olan ve binlerce vatandaşımızın canına mâlolan Koronavirüs salgınına yakalanan ünlü işadamı Tahir Horoz, hayatta kalma mücadelesini kaybetti.

Kayseri'nin tanınmış işadamları Türker Horoz ve İlker Horoz'un babası olan sendikacı Tahir Horoz, bir süredir tedavi gördüğü Koronavirüs hastalığından kurtulamadı. Son testi negatif çıkmasına rağmen bu kez de kronik hastalıklarının tetiklenmesi ile hayatta kalma mücadelesini sürdüremeyen Tahir Horoz. bugün hayata gözlerini yumdu.

Kayseri'nin sevilen isimlerinden Tahir Horoz’un cenazesi bugün saat 15:00’te Kayseri'nin Hacılar ilçesindeki Cami Kebir'den son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze törenine Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Hacılar ilçe halkı ve Horoz ailesi yakınları katıldı.