SPOR
Giriş Tarihi : 07-10-2021 11:38   Güncelleme : 07-10-2021 11:38

Teknik Direktör Hikmet Karaman " 4 maçta 12 puan toplamayı hedefliyoruz"

Milli maç arasından sonra oynayacakları 4 maçta 12 puan toplamayı hedeflediklerini söyleyen Yukatel Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, "Orada 12 puan var ve biz 12 puana da talibiz. Bunu almak için hazırlanacağız ve sahada mücadele edeceğiz" dedi.

Teknik Direktör Hikmet Karaman

Milli maç arasından sonra oynayacakları 4 maçta 12 puan toplamayı hedeflediklerini söyleyen Yukatel Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman,  "Orada 12 puan var ve biz 12 puana da talibiz. Bunu almak için hazırlanacağız ve sahada mücadele edeceğiz" dedi.


Teknik Direktör Hikmet Karaman nezaretinde çalışmalarına başlayan Sarı Kırmızılılar, Süper Lig'de ilk 8 haftayı 11 puanla 11. sırada tamamlamıştı. Kayserispor'da milli maç arasında verilen izinler sona erdi. Haftanın ilk idmanı öncesinde açıklama yapan Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, milli ara sonrasında oynayacakları 4 müsabakadan 12 puan almayı hedeflediklerini söyledi.  

Milli arada Gençlerbirliği ile de hazırlık karşılaşması oynayarak, bazı oyunculara şans vermek istediğini de ifade eden Hikmet Karaman, ligin devre arasına kadar mevcut kadro ile devam edip takviye yapacaklarını söyledi. Karaman, "Bütün futbolcular değerli. Biz önce devre arasına kadar göreceğiz kendimizi. Sonra da lig sonuna kadar bizimle devam edecekleri göreceğiz" ifadelerini kullandı.