SPOR
Giriş Tarihi : 09-05-2021 13:01   Güncelleme : 09-05-2021 13:27

Tokgöz : Bu eziyeti son maça kadar hep birlikte çekeceğiz

Kayserispor Basın Sözcüsü Tokgöz, kameralar karşısında yine takımını eleştirdi. Tokgöz, ''Bu eziyeti hep birlikte çektik ve çekeceğiz'' dedi.

Tokgöz : Bu eziyeti son maça kadar hep birlikte çekeceğiz

Gaziantep FK maçının ardından stadyum çıkışında kameralara konuşan Hes Kablo Kayserispor'un Basın sözcüsü Mustafa Tokgöz, açıklamalarıyla yine oyuncuları taraftarın önüne attı. Tokgöz, hem ulusal, hem de yerel medya önünde ''Bu eziyeti hep birlikte çektik ve çekmeye devam edeceğiz'' dedi..

YİNE KONUŞTU:
Her açıklamasında kulübü zan altında bırakan Hes Kablo Kayserispor'un Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz, daha önceleri yaptığı sivri çıkışlara bir yenisini daha ekledi. Çok değil daha bir kaç maç önce Başkan Berna Gözbaşı ile ayrı açıklamalar yapıp, kendi başkanını adeta yalanalyan Mustafa tokgöz, bu kez de futbolcuları eleştirdi. Sahada başarısızlığı eleştiri olarak gördüğünü söyleyen Tokgöz, kalan 2 hafta içinde aynı şeylerin devam edeceğini sözlerine ekleyerek kafaları karıştırdı.

GEÇEN SENE GİBİ LİGDE KALACAĞIZ:
2019-2020 sezonunda da Kayserispor'da görev yapan Mustafa Tokgöz, o zamanki açıklamalarını da hatırlatarak, ''Ben hep söylüyorum. Geçen yılda söylüyordum. Bu ligde kalacağız diye. Ama bu yıl son maça kadar bu eziyeti maalesef, üzülerek söylüyorum. Hp birlikte çektik ve çekeceğiz. Ama en son gülen taraf biz olacağız'' ifadelerine yer verdi. 

TARAFTARDAN SERT YORUMLAR:
Tokgöz'ün açıklamalarına tepkisiz kalamayan bir çok futbol sever sert ifadelerde kullandı. Ağır eleştirilerin odağına çekilen Tokgoz, bilindiği üzere geçen sezonda Ferrari marka aracını takımın küme de kalması halinde hediye edeceğini söylemiş ama küme düşme kalkıp takım lide kalınca istifa ederek, Kayserispor ile ilişiğini kesmişti.