SPOR
Giriş Tarihi : 23-05-2021 10:36   Güncelleme : 23-05-2021 11:40

Tokgöz'ün Sedat Peker Hayranlığı

Kayserispor Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz'ün suç örgütü lideri Sedat Peker ile çektirdiği bir fotoğrafın sosyal medyaya düşmesi büyük yankı uyandırdı.

Tokgöz'ün Sedat Peker Hayranlığı

Yaptığı açıklamalar, kullandığı sözler ve attığı tivitlerle Kayseri spor kamuoyunun gündeminden düşmeyen Mustafa Tokgöz, şimdide suç örgütü lideri Sedat Peker ile çektirdiği bir fotoğraftan ötürü gündem oldu. Mustafa Tokgöz'ün, çektirdiği fotoğraf ve bugün Sedat Peker ile hükümetin geldiği nokta yüzünden gözler bir anda Hes Kablo Kayserispor cephesine çevrildi.

ŞOK FOTOĞRAF:
Suç dünyasının bir döneme damga vuran şimdilerde ise İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve hükümetin önemli isimleri hakkında  ''sır'' yada ''iftira'' denilecek seviyede açıklamalar yaparak Türkiye gündemini meşgul eden ismi Sedat Peker ile yan yana çekilmiş fotoğrafı ortaya çıkan Kayserispor Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz'ün bu durumunu gözler önüne seren bir hali büyük bir skandalı ortaya çıkarttı. Kayserispor cephesini büyük bir yükün altına koyan bu fotoğrafla ilgili olarak sarı-kırmızılı kulübün bir yaptırım uygulayıp uygulamayacağı merak konusu oldu.

VALİ GÜNAYDIN'DAN TEPKİ:
Kayseri Valisi Şehmus Günaydın'ın da İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkında yaptığı açıklamalardan ötürü suç örgütü lideri Sedat Peker'e karşı cephe almasının ardından yan yana fotoğrafı bulunan Kayserispor Basın sözcüsü Mustafa Tokgöz için nasıl bir yol izleneceği Kayseri kamuoyu tarafından dikkatle takip edileceğe benziyor.