TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 24-12-2020 13:12   Güncelleme : 24-12-2020 13:42

Türk Telekom'da fırsat bu fırsat

Türk Telekom teknolojik ürünlerde fırsatlar sunuyor.

Türk Telekom'da fırsat bu fırsat

Yılbaşının yaklaştığı bugünlerde Türk Telekom büyük fırsatlarla geliyor. Müşterilerine sunduğu kampanya paketlerinin yanı sıra taksitli teknolojik ürünlerde sunuyor.

Türkiye’de en çok tercih edilen operatörlerden Türk Telekom, yılbaşında müşterilerine hediye olarak büyük fırsatlar sunuyor. Türk Telekom, gerek alt yapısı gerekse sunduğu tekliflerle ülkemizde en çok tercih operatör olmasının yanı sıra müşterileri için son model teknoloji ürünlerde de fırsatlar sunarak, gözde marka olmaya devam ediyor. Son dönemlerde teknolojinin olmadığı yer kalmazken, gereksiz istekten çok artık ihtiyaç olan teknolojik ürünler, Türk Telekom’la ayağımıza kadar büyük fırsatlarla geliyor. Her yaşa uygun teknolojik ürünleri fırsatlara döken Türk Telekom, bu yılbaşı müşterilerini mutlu etmeyi planlıyor. “Taksit Bizden Kampanyası” sloganıyla müşterileri için kablosuz kulaklıktan saatlere kadar birçok ürünleri müşterileriyle paylaşıyor.

Realme Watch şimdi Türk Telekom’da!
Bu muazzam fırsat ürünüyle gözleri doldurmaya hazırlanan Türk Telekom, faturalı hat karşılığı müşterilere sunuyor. Yılın son gününe kadar geçerli olan kampanyalı ürün, yaklaşık 10 ay sürecek ödeme ile aylık 64 TL ile kullanıcıya büyük kolaylık sağlıyor. Özellikleriyle gerçek zamanlı nabız monitörü olan Realme Watch, 14 spor özelliğiyle sağlığınızı düşünüyor.

Realme C11 şimdi Türk Telekom'da
Dokunmatik telefonlarda en büyük sorun olan şarj ömrü, Türk Telekom’un sunduğu telefonla artık son bulacak. 5000 mAh’lık batarya özelliğiyle daha uzun süreli telefon kullanımı sağlayan Realme C11, 10 ay sürecek taksitli ödemeyle aylık sadece 240 TL fırsatı sunuluyor.

Realme Buds Air Neo şimdi Türk Telekom’da!
Son dönemlerin dikkat çeken kablosuz kulaklıklarından Realme Buds Air Neo artık Türk Telekom’un yılbaşı hediyesi, sunduğu kampanya fiyatıyla müşterilerine kolaylık sağlıyor. Akıllı dokunmatik kontrolü olan Realme Buds Air Neo, 10 aylık süreyle sadece 240 TL’ye sunuluyor.

Samsung Galaxy A21s şimdi Türk Telekom’da!
Teknolojinin amiral gemisi olan Samsung, Türk Telekom’da Galaxy A21s telefonuyla müşterilerle buluşuyor. 11 ayda 309 TL ile sahip fırsatlarla sahip olabilirsiniz.

Daha birçok fırsatlı kampanyalarla istediğiniz teknoloji ürünlerine sahip olabilirsiniz. Daha çok bilgi için Türk Telekom internet sitesine uğrayabilirsiniz.