GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-02-2021 15:45   Güncelleme : 23-02-2021 09:18

Uyanış Büyük Selçuklu Kılıçaslan kimdir? Uyanış Büyük Selçuklu Kılıçaslan Gerçek Adı Ne Kaç Yaşında? Kılıçaslan’a kim hayat veriyor?

Uyanış Büyük Selçuklu Kılıçaslan kimdir? Uyanış Büyük Selçuklu Kılıçaslan gerçek adı ne, kaç yaşında? Kılıçaslan’a kim hayat veriyor? Yayınlandığı günden beri reyting rekorları kıran dizi oldukça beğenilmiş ve dizi severlerin dikkatini çekmişti. Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin, konusu ve karakterleriyle konuşulmaya devam ediyor.

Uyanış Büyük Selçuklu Kılıçaslan kimdir? Uyanış Büyük Selçuklu Kılıçaslan Gerçek Adı Ne Kaç Yaşında? Kılıçaslan’a kim hayat veriyor?

Selçuklu Dönemi'nin konu edildiği ve izleyici tarafından keyifle takip edilen Büyük Selçuklu dizisi reyting rekorları kırmaya devam ediyor.

Tarihin önemli kişilerini anlatan dizinin başrollerinde Buğra Gülsoy, Gürkan Uygun, Hatice Şendil ve Sevda Erginci gibi isimler yer alıyor. Dizinin merakla beklenen yeni bölüm fragmanın da şok bir sahne yer aldı? Fragmanda arkası dönük şekilde görülen Kılıçaslan Kim? 

TRT1’in büyük beğeniyle takip edilen dizisi Uyanış Büyük Selçuklu, tarihin önemli kişilerini anlatmaya devam ediyor. 21. bölüm merak içinde bırakarak bitmişti. Yayınlanan 22. Bölüm fragmanı ise izleyicilerini daha çok meraklandırdı. Uyanış Büyük Selçuklu 22. bölüm ile 22 Şubat Pazartesi akşamı izleyicinin karşısında olacak. Uyanış Büyük Selçuklu’nun 22. bölüm fragmanı yayınlandı. Uyanış Büyük Selçuklu’nun 22. bölümde Sultan Melikşah, Nizamülmülk’e “Atabey, Kılıçarslanı artık anadoluya gönderme vakti gelmiştir” demekte. Markus ise “Kılıçarslanı öldüreceğiz.Anadolu param parça olacak” dediği görülürken izleyici de Kılıçarslan’ın kim olduğunu araştırmaya başladı.

Büyük Selçuklu Kılıçaslan Karakterine Kim Hayat Verecek?
Her hafta büyük heyecanla izlenen diziye yeni bir karakter giriyor. Fragmanda arkası dönük olarak görülen Kılıçaslan karakterinin kim olacağı ise izleyicileri tarafından merak edilmeye başladı.
Uyanış Büyük Selçuklu Kılıçaslan’a kim hayat veriyor?
Uyanış Büyük Selçuklu dizisine yeni bir isim geldi. Yeni oyuncunun adı henüz açıklanmadı. Kılıçaslan karakterine kimin hayat vereceği merak konusu oldu.