SPOR
Giriş Tarihi : 04-12-2020 15:13   Güncelleme : 04-12-2020 21:12

Vefa Paketi destek bekliyor

Hes Kablo Kayserispor kulübü tarafından başlatılan vefa paketine ilgi büyük. Ancak destek yerine gölge etmek isteyenler de var.

Vefa Paketi destek bekliyor

Süper Lig'de mücadele veren Hes Kablo Kayserispor kulübü tarafından başlatılan Vefa Paketi kampanyası ile kulübün kasasına bir nebze olsun para girmesi hesaplanırken, henüz yeni başlayan kampanyayı fırsat bilerek kulübün yolunu aşındıranlar olduğu ifade ediliyor.

Hes Kablo Kayserispor kulübünden önceki dönemlere ait alacağı bulunan, zamanında paralarını alamayan ve bu sıralar Kayserispor kulübüne ödeme emri, icra takibi gibi işlemler ile giden kişi ve kuruluşlar oluştu.

Şu ana kadar Kayserispor kulübüne çok ciddi rakamlar vererek sarı kırmızılı kulübün ayakta kalmasını sağlayan kulüp Başkanı Berna Gözbaşı, Kayseri halkından ve Kayserispor camiasından destek görmeyi beklerken "alacağımı istiyorum" yönünde yaklaşımlar ile karşı karşıya kalıyor.

Kayseri'nin en önemli olgusuna sahip çıkarak büyük bir vefa örneği gösteren Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, yurt dışından dahi hatırı sayılır destek görürken Kayseri'deki bazı kişi ve kuruluşların "alacağımızı verin" şeklindeki yaklaşımı "vefasızlık" olarak nitelendirildi.