GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-04-2021 21:22   Güncelleme : 14-04-2021 21:32

Veli Ağbimizi Kaybettik !

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya, geçirdiği koronavirüs hastalığına verdiği savaşı kazanamayarak hayatına gözlerini yumdu.

Veli Ağbimizi Kaybettik !

Kayseri^nin yetiştirdiği önemli değerlerden, usta gazeteci ve Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya, Koronavirüs tedavisi gördüğü Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşam mücadelesini kaybetti.

Yakalandığı Koronavirüs hastalığı nedeniyle yaklaşık 1 aydır tedavi gören ve önce Kayseri Şehir Hastanesi’nde karantina ve tedavi sürecine alınan, ardından ise durumunun ağırlaşması nedeniyle Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılan Veli Altınkaya 59 yaşında hastalığa daha fazla dayanamayarak yaşama gözlerini yumdu.
Kay TV ve Erciyes TV Genel Yayın Yönetmenliği’nin yanı sıra yıllarca TRT muhabirliği de yapan Veli Altınkaya, 40 yılı aşan gazetecilik hayatında Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı olarak görev yapmış ve son seçimlerde de hastalığı nedeniyle katılamadığı genel kurul toplantısında da bir kez daha başkan seçilmişti.
Tempo Medya ailesi olarak bizlerde camiamızın duayen ve babacan ismi Veli Altınkaya’ya rahmet, kederli ailesi ise başsağlığı, meslektaşlarına da sabır diliyoruz.