SPOR
Giriş Tarihi : 18-02-2021 18:57   Güncelleme : 18-02-2021 18:57

Yücel Kayserispor'a Destek Verdi

İYi Parti Kayseri Büyükşehir Grup Başkan Vekili Yücel, Kayserispor'a Vefa Paketi'yle destek verdi.

Yücel Kayserispor'a Destek Verdi

Kayseri'nin hem siyaset hemde iş dünyasınca tanınmış simalarından Kazım Yücel, Kayserispor için başlatılan Vefa Paketi Kampası'na ''bende varım'' diyerek destek verdi.

SEVE SEVE KAYSERİSPOR:
İYi Parti Kayseri Büyükşehir Grup Başkan Vekili ve Kayseri'nin önde gelen iş insaın Kazım Yücel, şehri için verdiği mücadele ve desteği Kayserispor'dan da esirgemediğini ifade ederek Vefa Paketi Kampanyasına katıldı. Sarı-kırmızlı takımın içinde bulunduğu maddi sıkıntılardan biraz olsun sıyrılabilmesi için başlattığı Vefa Paketi Kampanyası nedeniyle iş adamlarına yaptığı ziyaretlerde beklediği desteğe Korax Uydu Alıcıları şirketi adına Kazım Yücel'de destek oldu. Her şartta Kayseri'ye olan bağlılığını dile getirmesinin yanı sıra maddi ve manevi olarak asla hizmetten kaçınmayan iş adamı Kazım Yücel, Kayserispor'a da destek vermekten asla kaçınmayacağını ifade etti.

HER ZAMAN YANINDAYIM:
Kayserispor Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz'ün kendisini ziyaretinde Vafe Paketi'nden alan ve sarı-kırmızılı takıma destek olan Kazım Yücel, ''Kayseri'ye ve dolayısıyla Kayserispor'a hizmet etmek benim için gururdur. Ekmeğimizi kazandığımız şehire hizmet etmekten asla gocunmayız. Kayserispor'un iyi olması için elimden gelen herşeyi maddi ve manevi yapmaktan asla kaçınmam'' açıklamasını yaptı.