DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Yavuz Yıkılmaz
Yavuz Yıkılmaz
Giriş Tarihi : 01-11-2020 22:23

Yeni film başlamalı

Yazık ettik yine..
Milli ara dedik, BAY dedik.
O bitti dedik, bu bitti dedik.
Ne dersek diyelim olmadı.
Milli ara bitti olmadı.
Bay geçtiğimiz hafta bitti olmadı.
Ve artık bizde bittik.

Koskoca Kayserispor, boş beleşe kaybediyor. Kadrosu vasatın çok üstünde olmasına rağmen kazanamıyor. Evet çabalıyor ama yapamıyor! İşte burada Teknik Direktör faktörü devreye giriyor.Basit hamlelerle, oyuncu değişiklikleriyle yapabileceği yapabileceği hamleyi yapamıyor! Kayserispor'da kötü gidişin yegane suçlusu Bayram Bektaş, ikinci kişi ona bu denli güvenen Bülent Bölükbaşı'dır!

Arsenal Arsen Wenger ile M.United Alex Fergudon ile ısrarının sonunda kazandı. 
Ama biz ne Arsenal'in ne Manu! Biz kaybetmeye artık tahammülü kalmamış Kayseri şehriyiz! Biz artık, kazanmak isteyen Kayserispor taraftarıyız. Hiç kimse, yap-boz tahtası gibi oynayamaz bu takımla. Kayserispor, birilerinin ''Acaba'' diyerek denediği yeni taktiklerinin tahtası olamaz!
Yada acemi birliği...

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı ve yönetim kurulunun da suçu yok değil. Başkan, bulup buluşturup trilyonları biraraya getirip Kayserispor'a önemli transfer yaptı. Buna eyvallah ama Berna hanımın da en büyük kabahati (veya eksikliği) Bayram Bektaş'a bu kadar sabır göstermesidir!
Herkes "Yeter" türküsü çağırırken Berna başkanın da masaya yumruğunu vurup "Yolun açık olsun" demesi gerekiyor. Berna başkan, biran önce kurmayşlarını toplayıp kararını vermeli. Ya çıkıp "Bayram ile devam" diyecek veya da "Filmin sonu" diye rajonu kesecek!

Kayserispor'da Bayram Bektaş defteri kapanıp sağlam bir sayfa açılmalı. 
Yeni film başlamalı..
Bu filmin adı Tamer Tuna olabilir, Ünal Karaman olabilir, Şota Arweladze dahi olabilir. Gerçekten futbola renk veren, bizdeki kadroyla futbol resitali sergiletebilecek isimlerle anlaşmasını artık sadece ben değil, tüm Kayseri, tüm Kayserispor taraftarının istediğini biliyorum..

Sıra sende başkan !
Haydi güldür bizi..

NELER SÖYLENDİ?
@
ARŞİV ARAMA