Tepkilere Dayanamayan Büyükkılıç Kayseripark'ı Dizayn Etti Tepkilere Dayanamayan Büyükkılıç Kayseripark'ı Dizayn Etti

Tempo Medya Sahibi ve TRKayseri.com Genel Yayın Yönetmeni Yavuz Yıkılmaz'ı, makamında misafir eden Bünyan Belediye Başkanı Selahattin Metin, göreve geldiğinden beri yaptığı hummalı çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Metin, kendisini şu sıra en çok heyecanlandıran projelerden birisinin ise, yapımı devam eden ''Macera Yolu'' projesi olduğunu ifade etti. Başkan Selahattin Metin, seçim öncesi vaatlerinden birisi olan bu projenin yakın tarihte sadece Bünyan halkına değil, tüm Kayseri'ye hizmet vereceğini de dile getirdi.

MACERA YOLU ÇALIŞMALARI BAŞLADI:
Bünyan İlçesi
için tüm zamanını seferber ettiğini söyleyen ve kendini bu göreve layık gören vatandaşlara en iyi hizmeti sunmak için çalıştığını ifade eden Belediye Başkanı Selahattin Metin, Şehitlik Müzesi ve Macera Yolu gibi projeleri hayata geçirmek için çalıştığını ifade etti. Cam Teras'ın yolunu genişletmek ve ulaşımını daha da ferah bir hale getirmek içinde çalışmaların sürdüğünü söyleyen Başkan Selahattin Metin, Tempo Medya Sahibi ve TRKayseri.com Genel Yayın Yönetmeni Yavuz Yıkılmaz'a hedeflerini ve hayallerini anlattı. Daha refah ve daha yaşanabilir bir ilçe için didindiğini de söyleyen Başkan Metin, duyurduğundan daha fazla duyurmadığı ama yakın zamanda vatandaşlarıyla paylaşacağı çok önemli projeleri olduğunun da müjdesini verdi. MHP Genel Bakanı Devlet Bahçeli'yi geçtiğimiz günlerde makamında ziyaret ettiğini ve Bünyan'da yaptıklarıyla ilgili bilgiler aktardığından da söz eden Başkan Selahattin Metin, ''Benim için varsa yoksa Bünyan. Bu ilçenin her karışını doğru değerlendirmek ve ilçemize faydalı alanlar oluşturmak zorundayız'' dedi.

BÜNYAN'A YAKIŞACAK:
Seçim öncesi vaatlerinden birisi olan Macera Yolu Projesine başlandığını ve en kısa zamanda hizmete geçirmek için hummalı bir çalışmanın sürdüğünü de söyleyen Metin, ''Bizler, vatandaşımıza hizmet etmek için buradayız. Görevimizin bilincinde olarak koltuğu işgal ediyoruz. Bünyan ilçesine ve Bünyan halkına en yakışır projeleri hayata geçirmek zorundayız. Ben bu ilçenin bir ferdi olarak üstlendiğim görevi layıkıyla tamamlamak ve ilçe halkına layık olmakla mükellefim. Bir çok projemiz var. Ve bunlar için çalışmalara başladık. İhalesi yapılanlar, ihalesi yapılacaklar var. Bitmeye yakın olan projelerimizde var. Tek derdimiz Bünyan'a yakışır işler ortaya koymak'' ifadesini kullandı.

Editör: Haber Merkezi