11:51 SAĞLIK

Kronik böbrek hastalığı böbrek fonksiyonlarının kademeli olarak kaybedildiği uzun süreli bir durumdur.

11:45 SİYASET

Gelecek Partisi Yozgat İl Başkanı Ömer Aydoğmuş, Kayseri'yi Yozgat'a bağlayan Atatürk yolunun tek şeritli olmasından dolayı yaşanan kazalara dikkat çekti

11:38 EKONOMİ

Seyahate çıkanların bir ve daha fazla geceleme kaydı ile ülke içinde yaptıkları toplam seyahat sayısı bir önceki yılın aynı çeyreğine göre %2,3 azaldı.

1 gün önce GÜNCEL

Kayseripark AVM'deki kafe skandalından sonra damadı Muhsin Erkoç'u arayan Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'tan fırça gibi uyarı geldi.

2 gün önce GÜNCEL

Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükkılıç'ın damadı Muhsin Erkoç'un yönettiği şirket kaçak yapı suçlamalarına aldırış etmeden otoparkı tamamen kafeye çevirdi.

4 gün önce SPOR

Kayserispor Basın Sözcüsü Samet Koç hakkında ilginç bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre Samet Koç, kulüpteki aktif görevlerinden uzaklaştırıldı.

4 gün önce GÜNCEL

Öksüt Maden'de 71 işçinin civadan zehirlenmesiyle ilgili başlatılan davada ikinci celse yapıldı. David Bickford ve Pelin Usta Özkayhan gibi yöneticilerle ilgili şok bir suçlama ortaya atıldı.

4 gün önce EKONOMİ

Erciyes Anadolu Holding iştiraklerinden Doqu Home, Anadolu Güçbirliği Holding bünyesine geçti. Şirketin devir işleri başladı.

4 gün önce SPOR

TFF'de başkanlık seçimi gerçekleşti. Genel Kurul'da Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un Kayserispor'u hedef alan sözleri dikkat çekti.

6 gün önce SPOR

Hakkındaki kötü imajı kırmak için Kayseri'de sponsor olmadık alan bırakmayan Öksüt Maden yetkilileri kapılarını Kayserispor'a kapattı.