Miting alanına Anadolu kırmızı Togg ile giden Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisini çiçeklerle karşılayan Gemliklilere Rabia işaretiyle selam verdi. Helikopterle indiği Togg kampus alanından miting meydanına Anadolu kırmızısı Togg’un direksiyonuna geçerek giden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve oğlu Bilal Erdoğan eşlik etti.

Cumhurbaşkanlığı, dünkü Gemlik mitingine yerli ve milli akıllı cihaz Togg ile giden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeni görüntülerini paylaştı. Yaklaşık 1 kilometrelik mesafeyi yarım saatte kat edebilen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Togg’un direksiyonunda kendisini karanfillerle karşılayan Bursalıları Rabia işareti ile selamladı.

Yol boyunca sevgi gösterisiyle karşılaşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, bir gencin “Son gaz devam ama Togg elektrikli” yazılı pankartını görünce, “Bu millet ne zeki” yorumunu yaparak genç ile sohbet etti.

Bursa’dan milletvekili adayı olan Bakan Varank da zaman zaman Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı bilgilendirdi. Bazı vatandaşların Erdoğan’ı görebilmek için çatılara çıkması da dikkat çekti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kayseri Yorumu Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kayseri Yorumu