SİYASET
Giriş Tarihi : 10-05-2023 09:24

Bakan Akar'dan Batı Medyasına Tepki

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Femaş ile Ödül şirketlerini ziyaret ederek, işçilerle bir araya geldi.

Bakan Akar'dan Batı Medyasına Tepki

Hulusi Akar, batıdaki bazı basın yayın organlarında yer alan Türkiye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan karşıtı yazılara tepki gösterdi. Akar’a ziyaretleri sırasında işçiler yoğun ilgi gösterdi.

Emek ordusu üretmeye devam ederken Mehmetçiğin de ülkenin bekası için çalışmalarını kararlılıkla sürdürdüğünü ifade eden Bakan Akar, büyük ve güçlü Türkiye için çalıştıklarını, bunun karşısında duran teröristlerle mücadele ettiklerini belirtti.

Kayseri’de yapılan yatırımlara ilişkin bilgi veren Hulusi Akar, “Bir taraftan Kayseri’mizin, sizlerin alın terinin karşılığını vermek, daha müreffeh bir hayat yaşamak diğer taraftan da ülkemize katkı sağlamak için çalışıyoruz” dedi.

Bakan Hulusi Akar, son dönemde batıdaki bazı basın yayın kuruluşlarında yer alan yazılara dikkat çekerek şunları söyledi: “Hem Sayın Cumhurbaşkanımıza hem Türkiye’ye karşı şiddetli bir karalama kampanyası yapıyorlar. Bunun manası şu; Türkiye’den rahatsızlar. Neden? Çünkü Türkiye artık söz dinleyen değil, sözü dinlenen bir ülke haline geldi. Bundan bazıları rahatsızlık duyuyor.”

85 milyonun bir ve beraber olmasının önemine vurgu yapan Akar, “Ayrılık gayrılık olmadan, tek yürek, tek yumruk olarak ilerlemeye devam edeceğiz. Aramıza fitne sokmaya çalışanlara dikkat edin. Hiçbir şekilde etnik, dini ve mezhepsel bir ayrım yapmıyoruz. Biriz ve beraberiz. Ayrılırsak zayıflar, birleştiğimizde büyüyoruz” ifadesinde bulundu.

 

Yavuz YıkılmazYavuz Yıkılmaz