GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-09-2022 12:55

Gala Gecesi EKM'de !

Best Of Cup 2022 Kayseri Kurumlar Arası Futbol Turnuvası’nın Gala Gecesi 15 Eylül’de Erciyes Kültür Merkezi’nde!

Gala Gecesi EKM'de !

Best Of Cup 2022 Kayseri Kurumlar Arası Futbol Turnuvası’nın Gala Gecesi 15 Eylül’de Erciyes Kültür Merkezi’nde!

17 Eylül Cumartesi günü başlayarak, 16 Ekim Pazar günü final maçıyla tamamlanacak olan Best Of Cup 2022 Kayseri Kurumlar Arası Futbol Turnuvası için kayıtlar tamamlandı. Gruplarda yer alacak takımlar, kura ve fikstür çekimi için gala gecesini beklemeye başladı.

Remax Via’nın ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan Best Of Cup 2022 Kayseri Kurumlar Arası Futbol Turnuvası’nda başvurunun sona erdiği 10 Eylül tarihi itibari ile katılım şartlarını yerine getiren kurumlar organizasyonda yerlerini aldı. Katılımcı kurumların ve Kayseri protokolünün katılacağı kura ve fikstür çekimi de önceden planlandığı gibi Erciyes Kültür Merkezi’nde olacağı organizasyon yetkilisi Serkan Bozçalı tarafından açıklandı.

Bozçalı yaptığı açıklamada; “Öncelikle organizasyonumuza ilgi gösteren bütün resmi ve özel kurumlara ve sponsor olan tüm firmalarımıza teşekkür ediyorum. Daha önce 11 Eylül’de yapmayı planladığımız Gala gecemizi, şehrimizin güzide markası Kayserisporumuzun maçı olması nedeniyle 15 Eylül 2022 tarihine aldık. Turnuvanın katılım şartlarını yerine getiren kurumlarımızla 15 Eylül’de Gala gecemizi, 17 Eylül’de de ilk maçımızla başlayarak güzel bir şekilde finale kadar ulaşmayı temenni ediyoruz. Şimdiden bütün takımlarımıza başarılar diliyorum. Centilmence ve fair-play ruhuna uygun bir organizasyon olmasını umuyor ve tüm takımlarımızdan bu konuda hassasiyet bekliyoruz.” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

Yavuz YıkılmazYavuz Yıkılmaz