SİYASET
Giriş Tarihi : 25-04-2023 19:48   Güncelleme : 26-04-2023 16:20

Liderler Kayseri'ye Geliyor

Seçim turlarına çıkan parti liderleri bu hafta Kayseri'ye gelerek seçmeni ikna etmek için kıyasıya mücadele verecek.

Liderler Kayseri'ye Geliyor

Seçime sayılı günler kala Kayseri'de de meydanlar hareketlendi. Parti liderleri ve cumhurbaşkanı adayları tarihi olarak nitelendirdikleri seçim için gaza basarak programlarına hız verdi.

Seçim kampanyası kapsamında dün akşam Yeniden Refah Partisi lideri Fatih Erbakan Kadir Has Kongre Salonu’nda Kayserililerle buluşurken, İYİ Parti lideri Meral Akşener ise beraberindeki Mansur Yavaş ile birlikte bugün Kayseri’de düzenleyeceği mitingin hazırlıklarını yapıyor. Mitingin düzenleneceği Cumhuriyet Meydanı’nda yoğun güvenlik önlemleri alındı.

Siyasette hareketli günlerin yaşandığı bugünlerde cumhurbaşkanı adayları il il gezerek halkın karşısına çıkıyor. Çalışmalar kapsamında Millet Buluşmaları düzenleyen Millet İttifakı’nın 13. Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu da 29 Nisan Cumartesi günü Kayserililerin karşısına çıkacak.

Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilecek olan buluşmaya CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da katılacak.

 

Yavuz YıkılmazYavuz Yıkılmaz