GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-02-2023 16:28

Sarraflar ve Kuyumcular Dernek Başkanı Değişti

Sarraflar ve Kuyumcular Derneği Başkanı için yapılan seçim ile Adnan incetoprak, görevini devretti.

Sarraflar ve Kuyumcular Dernek Başkanı Değişti

Yapılan 25’inci olağan genel kurul sonrasında Kayseri Sarraflar ve Kuyumcular Derneği (KAYSARDER) Başkanı seçilen Cemal Demircioğlu, seçimi kazanarak Adnan İncetoprak’tan görevi devraldı. Demircioğlu, 3 Şubat tarihinde 2018 yılından bu yana görevi sürdüren Adnan İncetoprak'tan görevi devraldı.

Kayseri Sarraflar ve Kuyumcular Derneği Başkanlığına 28 Ocak 2023 tarihinde yapılan genel kurul sonrasında Cemil Demircioğlu 129 oy alarak başkanlığı kazandı. Demircioğlu yapılan oylamayı kazanması ardından destekçilerine teşekkür etti. 

Kuyumcular Derneği’ni en güzel şekilde temsil edeceğini söyleyen Cemil Demircioğlu, "28.01.2023 tarihinde yapılan olağan genel kurulumuz, üyelerimize hayırlı olsun. Bizlere bu önemli görevi veren esnaflarımıza şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum. Derneğimizi ve siz değerli esnaflarımızı en güzel şekilde temsil edeceğiz” dedi.

Başkan Demircioğlu, yaptığı açıklamada tüm meslektaşlarına teşekkür ederek şunları söyledi; “Seçim döneminde de söylediğimiz gibi önceliğimiz birlik ve beraberliğimizi sağlamak, sonrasında 'Sözün Altın' olduğu dönemleri yeniden hep birlikte getirmek olacak. Tüm meslektaşlarıma yeniden teşekkür ediyor. Hayırlı işler diliyorum. 2018-2023 yılları arasında dernek başkanımız olarak değerli hizmetler veren Adnan İncetoprak başkanıma ve yönetimine şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum” ifadesini bulundu.
 

Goncagül YıldızGoncagül Yıldız

Editör