SPOR
Giriş Tarihi : 18-11-2023 15:19   Güncelleme : 18-11-2023 16:36

Sevdası Kayseri olanların ismini birileri mi yasakladı?

Kayserispor Kulüp Başkanı Ali Çamlı’nın bugün yaptığı açıklamalarda Baki Ersoy detayı dikkat çekti…

Sevdası Kayseri olanların ismini birileri mi yasakladı?

Kayserispor’un her zor döneminde taşın altına elini sokan MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy’a teşekkür etmemesi ve ismini “… ve diğer tüm milletvekillerimize teşekkür ederim” cümlesinde gizli özne şeklinde anması dikkatlerden kaçmadı.

Daha önce tüm açıklamalarda bizzat teşekkür edilen Baki Ersoy’un bu kez ismi geçmedi. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki ile  AK Parti Kayseri Milletvekili ve Eski Savunma Bakanı Hulusi Akar’a özellikle teşekkür eden Ali Çamlı, konuşmasına “ve tüm milletvekillerimize destekleri için teşekkür ederim” diye sürdürdü. Hatta Çamlı, Baki Ersoy’un ismini anmadığı konuşmasında Erciyes Anadolu Holding CEO’su Alpaslan Baki Ertekin ve Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay’a teşekkür etmekten geri kalmadı.

Kayserispor’un her döneminde zorluklara göğüs geren, maddi konularda attığı adımlarla kulübün bir çok sorununu çözen Sevdası Kayseri ve Kayserispor olan Baki Ersoy’un işler biraz rayına girdiğinde görmezden gelinmesi taraftarlar arasında öfke uyandırdı…

Erhan KanErhan Kan