GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-05-2023 09:43

Vali Çiçek: 'Bu Şehirde Uyuşturucu Sattırmayacağız'

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu tacirlerine yönelik çalışma başlattı.

Vali Çiçek: 'Bu Şehirde Uyuşturucu Sattırmayacağız'

Bir şüphelinin şehre uyuşturucu madde getireceği bilgisi üzerine harekete geçen ekipler, operasyon düzenledi. Şahsın çantasında arama yapan ekipler, cips paketi içerisine zulalanmış 1,5 kilo uyuşturucu maddeyi piyasaya sürülmeden ele geçirdi. Gözaltına alınan şahıs emniyete götürüldü.

Polis ekipleri tarafından düzenlenen operasyonda, cips paketi içerisine saklanmış 1,5 kilo uyuşturucu maddenin yakalanmasıyla ilgili olarak açıklama yapan Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, 'Gençlerimizi zehirleme hayalleri kuran tacirlere bu şehirde uyuşturucu sattırmayacağız' dedi.


Öte yandan, polisin yapmış olduğunu başarılı operasyon sonrası sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, “Uyuşturucu satıcıları türlü hilelere başvursalar da onları kıskıvrak yakalayacağız! Gençlerimizi zehirleme hayalleri kuran tacirlere bu şehirde uyuşturucu sattırmayacağız! Kayseri emniyetimiz bu kez de cips paketi içine saklanan 1,5 kilo uyuşturucu maddeyi ele geçirdi. Kökünü kurutacağız. Teşekkürler, Kayseri Emniyeti” açıklamasında bulundu.

 

Yavuz YıkılmazYavuz Yıkılmaz