GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-05-2023 18:01

Vatandaşın Sorunları Bakın Nasıl Kayıt Altına Alıyorlar?

İletişim eğitimi alan onlarca genç gönüllü, Kayseri'yi taramaya başladı.

Vatandaşın Sorunları Bakın Nasıl Kayıt Altına Alıyorlar?

İYİ Parti Çatısı altında seçim çalışmalarına gönüllü olarak katılmak isteyen onlarca gence, “İnsan davranışları ve İletişim” konulu eğitim semineri verildi.

Kendilerine, ‘Avukat Abdullah İlker Sungur Gönüllüleri’ adını veren gençler, guruplar halinde Kayseri’ye dağılarak İYİ Parti Adayı Avukat Abdullah İlker Sungur’un broşür ve vatandaşlara hitaben yazdığı mektubunu dağıtıyor, bir yandan da vatandaşların dilek, istek ve sorunlarını belirleyerek kayıt altına alıyor.

Grupların saptadığı sorunlar aynı gün İlker Sungur Seçim Komitesi’ne ulaştırılarak burada değerlendiriliyor. Mahalle mahalle, sokak sokak belirlenen sorunlar, aday Sungur’e iletiliyor ve kayıt altına alınıyor.

İyi Parti Milletvekili Adayı İlker Sungur, gönüllülerin bu çalışmalarından oldukça memnun.
Sungur, “Vatandaşın sorununu kendi ağzından dinliyor kayıt altına alıyoruz. İYİ Parti iktidarında tüm bu sorunların çözümü için kolları sıvayacak, bize dert yanan sorunlarını ileten vatandaşlara bizzat ulaşarak sonuç bildireceğim. Biz vatandaşımızı yalnız bırakmayacak, 14 Mayıs’ta tarih yazacağız” diyor. İlker Sungur Gönüllüleri, Kayseri’yi taramaya devam ediyor.

Gönüllüler, seçim çalışmalarına başlamadan önce, Türkiye’nin en bilinen araştırma şirketlerinden birisi olan A@ G Araştırma Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı ve İletişim Uzmanı Adil Gür tarafından iki gün süreyle eğitime alındı.

Yavuz YıkılmazYavuz Yıkılmaz