Kayseri Haberleri

kayseri haberleri ve güncel kayseri gelişmeleri, kayseri ile ilgili tüm video, kayseri fotoğrafları ve kayseri haberleri TrKayseri, Kayseri son dakika, Kayseri haber sitemizde


SİYASET

Kayseri'de peş peşe yaşananların faturası İl Başkanı Demirezen'e kesildi. MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin Kayseri'de değişim düşündüğü bilgisine ulaşıldı.

YEREL

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, 6 farklı bölgede bulunan 160 bin adet lavantanın hasadını yapmaya başladı.

GÜNCEL

Sarımsaklı Barajı’nda 'Doğa Seni Çağırıyor' sloganıyla düzenlen doğa kampı, vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü.

KÜLTÜR - SANAT

Talas Belediyesi, tarihi doku zengini ilçenin güzelliklerini ortaya çıkarmaya bir yandan da bunları turizme kazandırma çalışmalarını hızla sürdürüyor.

GÜNCEL

Kayseri'de yaşanan olayları neredeyse 24 saatte dindiren Vali Gökmen Çiçek ve Atanur Aydın'ın, tecrübesiyle büyük bir kaosun önüne geçti.

GÜNCEL

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Erciyes'e kendi çadırlarıyla gelenlerden bile para almaya başlıyor. İlk uygulama ''Çadırını Al Gel'' davetinde!

GÜNCEL

Melikgazi Belediyesi, 5 yıl içerisinde ilçeye 270 park ve toplam 3 milyon metrekare yeşil alan kazandırarak nitelikli hizmet sağladı.

GÜNCEL

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, temizlik ve bakım çalışması yürüten işçileri ziyaret ederek, makine ile çim biçti.

GÜNCEL

71 İşçinin civadan zehirlenmesi olayıyla ilgili şüpheli konumundaki 16 Öksüt Madencilik yetkilisi 30 Nisan Salı günü, hakim karşısına çıkacak.

GÜNCEL

71 İşçinin zehirlenmesi olayı yetmezmiş gibi, sık sık hakkındaki mide bulandıran söylentilerle Kayseri'nin ve Türkiye'nin başına bela olarak yorumlanan Kanada...

GÜNCEL

Öksüt Maden'de zehirlenen 71 işçinin açtığı dava başladı. 2 Sulh Ceza'da başlayan davanın Ağır Ceza'ya taşınması için girişimler başladı.

GÜNCEL

Kayseri'nin Develi İlçesi'nde bulunan Öksüt Madencilik Şirketi'ne Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü ekiplerince Baskın düzenlendi.