Mehmet Özhaseki Siyasi Hayatına Nokta Koydu! Mehmet Özhaseki Siyasi Hayatına Nokta Koydu!

MHP Önceki Dönem Kayseri İl Başkanı ve 28. Dönem Kayseri Milletvekili Adayı Adnan İncetoprak, son günlerde çıkan haberler ve sosyal medyada yapılan yorumlarla ilgili bir açıklama yaptı. Hayatının her döneminde “Milliyetçi Hareketin bir neferi olarak görev istenmez, verilir” düsturu ile hareket ettiğini dile getiren İncetoprak, yapılan haber ve yorumların şahsı dışında geliştiğini söyledi.

TÖHMET ALTINDA BIRAKMA ÇABASI:
İncetoprak, İl Başkanı Seyit Demirezen’in il beyi olarak her zaman emrinde olduğunu dile getirirken, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Son günlerde gerek basın yayın organlarında gerekse sosyal medyada yapılan bazı haber ve yorumlarda MHP İl Başkanlığı ve şahsımı töhmet altında bırakan ifadeleri maalesef üzüntü ile takip ettim. Yıllardır MHP çatısı altında verilen her görevi küçük, büyük ayrımı yapmadan ifa eden Ülkücü Hareketin bir neferi olarak bu tür söylemlerin gerçeği yansıtmadığını ifade etmek isterim'' ifadesini kullandı.

GÖREV İSTENMEZ, VERİLİR:
Konuşmasına hakkında çıkan haberlerden dolayı üzüntü duyduğunu söyleyerek devam eden İncetoprak, ''İl Başkanımız Sayın Seyit Demirezen’in il beyimiz olarak her zaman emrinde olduğumun altını bir kez daha kalın bir çizgi ile çizerken, çıkan haberlerin ve yorumların şahsımın dışında geliştiğini esefle takip etmekteyim. Bizler Ülkücü Hareket içerisinde yıllardır “Görev istenmez, verilir” düsturu ile çalışmış, bu söylemi içselleştirmiş ve hayatımızın her noktasına taşımış insanlar olarak teşkilat terbiyesi gereği hiçbir zaman göreve talip olmadığımızı camiamız yakından takdir etmişlerdir. Verilen hiçbir görevden kaçmadığımız gibi, hiçbir göreve de şimdiye kadar talip olmadık. Bunun her kesim tarafından bilinmesinde fayda olduğunu bir kez daha hatırlatmak isterim'' dedi.

TEŞKİLATIN EMRİNDEYİM:
Milliyetçi Hareket Partisi'ne gönülden bağlı olduğunu da söyleyen Adnan İncetoprak, ''Başta Genel Başkanımız Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli olmak üzere, genel başkan yardımcımız, il başkanımız, milletvekilimiz ve il teşkilatımızın bir kez daha şartsız, fakatsız, lakinsiz emirlerinde olduğumu belirtirken, yeniden söylüyorum: “Milliyetçi Hareketin bir neferi olarak görev istenmez, verilir” düsturu çerçevesinden bir adım bile geri atmadım, atmayacağım” sözleriyle açıklamasını tamamladı.

Editör: Haber Merkezi